Nedarí sa mi pribrať

pupetko263
10. júl 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte je normálne že som vážila 62 kg a teraz mám 60.8 kg ako kedy a nemôžem naspäť pribrať tie kilá stravujem sa pravidelne užívala som aj Pangamin lebo mi to svokra poradila a nič jej pomohol. Nemala by som sa vážiť asi každý deň a nemyslieť na to ďakujem za každú radu.

zenulkaaa
10. júl 2023

človeku sa každý den meni váha, kludne možeš mat zo dna na den o kilo menej. Nevidim na tom nič zvláštne. Všetko závisi od toho čo ješ, kolko ješ, kolko vody tvoje telo prijme, aké je vyprazdnovanie, či sa viac potiš atd.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
10. júl 2023

@pupetko263 podla mna si schudla z mozgu. S tym nespravis nic a okolie si snad zvykne. Stale dokola to iste.

pupetko263
autor
10. júl 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@jj298 skôr vy by ste mohli robiť psychológa keď ľudí považujete za bláznov nikto sa ti o radu neprosil tak čo tu vypisuješ

jj298
10. júl 2023

@pupetko263 je to pre tvoje dobro. Ako pisali vyssie. Uz je to od teba milionta tema kde riesis blbe kilo. Vsetky rozumne rady si uz dostala a ty si aj tak stale mimo.

zojazoja
10. júl 2023

@elizabet173 🤣🤣 ved začal nový týždeň, tak zase😅 budúci týždeň zas a potom zas a zas 🙂

0silvia0
10. júl 2023

@pupetko263 a prečo je pre teba dôležité pribrať na váhu 62 kg? To je nejaká vysnívaná váha?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
10. júl 2023

@pupetko263 Len pod touto temou mi ponuka 5 tem od teba o tom istom. Pride ti to ok?

patus_2
10. júl 2023

@pupetko263 ak by si mala 40 kg tak aj ten 1 kg by bol veľmi dôležitý. Ale máš viac ako 60 kg tak prečo to riešiš? Váhu odlož do skrine, odvaz sa 1x za mesiac... Váha aj počas dňa kolíše a to nehovorím ako kolíše počas cyklu...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basullinka
10. júl 2023

Vzhľadom na tvoju históriu príspevkov o chudnuti 2 kg ti radím, aby si odložila váhu do skrine, ideálne ju vyšmarila von oknom... Veľmi to hrotíš, pritom si dostala už milion dôvodov, prečo je bežné že váha +-2 kg bežne lieta hore dolu a hlavne u žien 🙈🤷‍♀️

stanulienkat
10. júl 2023

Ak nemáš 180 cm a viac, tak chudá určite teda so šesťdesiatimi kilami nie si. To mi ver. Nechápem, čo riešiš jedno kilo pri takej váhe. Keby si mala 40 kíl, tak tomu rozumiem. 60 kg nie je málo ani náhodou. Ci všetci v rodine sú obezni a teba majú za vychudnutú chudinku??😁