Nedá sa mi zaspať

anicka246
7. feb 2014

Ahojte mamičky, neviem kam patrí táto téma tak som to skúsila napísať sem .. Neviete mi prosím poradiť niečo čo by som si mohla dať večer aby sa mi dalo zaspať? Ja som aj unavená večer, malý zaspí teraz už v pohode, lahnem si a som aj 2 hodky hore :( proste aj môžem spať, ale nedá sa mi .. ďakujem za rady

petraxy6
7. feb 2014

@anicka246 skús medovkový čaj 🙂

petraxy6
7. feb 2014

@anicka246 čítam že čakáš bábätko, môžeš aj ten čaj piť čo som ti písala 🙂 http://www.babyweb.sk/Clanky/a2549-Co-je-dobre-...

graceful9
7. feb 2014

@anicka246 mne pomohol benosens balanc, je to homeopatikum,,,,al.skús čaje nejaké,,,ale s tým ja skúsenosť nemám

monicm
7. feb 2014

vyskúšaj bežné rady,riadne vyvetraj miestnosť,nevykuruj ju zbytočne,pred spaním nepozeraj telku,aspoň teda nie tesne pred spánkom,radšej si prečítaj niečo upokojujúce (žiadny kriminálku a pod.),žiadne ťažké jedlá,ale niečo ľahké,ľahko stráviteľné.z byliniek sú dobré na upokojenie medovka, lipa,ľubovník,harmanček.takisto sprcha či kúpeľ môžu pomôcť,tiež to ale nesmie byť tesne pred spánkom,samozrejme žiadny kofein.dôležité tiež je,že ak si naučená oddychovať na obed so synom,tak by si to mala vynechať,pretože aj to ničí nočný spánok.snád ti niečo z tohto pomôže,možno bude treba viac pokusov,ale niečo určite zaberie.mimochodom,vraj pomáha aj mlieko s medom na spanie,aspoň myslím,ale týmto si nie som istá

denisenko
7. feb 2014

Ja užívam melatonín...je to vlastne prirodzený hormón spania, tak sa to možno dá aj keď si tehu...pekné sny

anicka246
autor
7. feb 2014

@petraxy6 no nie nie malý má 4,5 mesiaca 🙂 práveže som zabudla napísať ešte že kojím, tak niečo také čo môžem aj tak..

ivv
7. feb 2014

ak kojis, telo potrebuje viac vapnika a magnezia, jeho nedostatok sa moze prejavovat poruchami spanku, nespavostou. www.equark.sk/index.php?cl=article&iid=2021

petraxy6
7. feb 2014

@anicka246 môžeš aj počas dojčenia 🙂

marilka001
8. feb 2014

skús tabletky z kozlíka lekárskeho

myska_lili
8. feb 2014

ja si vzdy dam salku tepleho mliecka s medom 🙂