Nechuť k jedlu

21. jún 2022

Ľudia začína ma to trápiť. Upravila som stravu. Nekonzumujem somariny. Varím si doma. No je to stále to iste… mäso, zemiaky… dookola tie iste jedlá, tie iste chute. Jem len aby bolo... Na silu ☹️

jaskolka
21. jún 2022

A prečo stále to isté? Financie, alergie? Aký je problém?
Veď skus niečo nové, na internete máš milión receptov, a. mnohé sú úplne jednoduché
Ide aj o to, ako dochucujes, často práve v tom je tajomstvo úžasnej novej chuti.
Zelené korenie, provensalke bylinky, klinčeky, často stačí len málo a z fadneho jedla urobíš zázrak.
Napríklad cestoviny môžeš urobiť s omáčkami od výmyslu sveta. K zemiakom pridať rozmarín a úplne iná chuť. A to je len príklad...

viestta
21. jún 2022

Však si var pestrejšie. Aj diétna strava môže byť pestrá. Obzvlášť teraz, keď máš na výber toľko zeleniny. Môžeš aj ryžu, aj cestoviny, dokonca aj knedľou. Ale v rozumnom množstve. Ešte aj zemiaky sa dajú pripraviť na x spôsobov aby neboli furt len varené. Alebo zemiaková kaša s hráškom, s mrkvou, so zelerom, špenátom... Miesto zemiakov grilovaná zelenina, aká ti len napadne

autor
21. jún 2022

@jaskolka dávam pozor na dostatočny prijem bielkovin, preto

autor
21. jún 2022

To áno žienky. Problém je v tom, že nie som až taký zdatný kuchár 😂

slovenka753
21. jún 2022

Skus recepty na fitshaker. Pestré a jednoduché. Podľa mňa fajn aj pre menej zdatných kuchárov.

januska12323
21. jún 2022

Prečo robíš len zemiaky a mäso? Nájdi si ľahké recepty keď nevieš variť, teraz je sezóna ovocia a zeleniny. Cestoviny sa dajú z hocicim a ľahko. Experimentuj s korením, nie len trocha soli a čierneho korenia. Neexistuje aby si nenašla čo ti bude chutiť.

elizabet173
21. jún 2022

veď bielkoviny neobsahuje len mäso, na nete sú tisíce receptov, stačí pohľadať. A keď si strážiš bielkoviny, prečo si k nim nedáš inú prílohu? Ryža, cestoviny, kľudne aj dve kolieska knedle občas, bulgur, tarhoňa.

viestta
21. jún 2022

Najvyšší čas sa niečo nove naučiť.

bambus123
21. jún 2022

Ahoj, tak ako píšu iné, treba vyskúšať nové recepty alebo ich nejako vylepšiť . Použiť iné ale podobné suroviny a ich prípravu, nejaké dobré marinády na mäso a nechať cez noc odležať . A možno by pomohlo sem tam vybehnúť sa najesť do reštaurácie ,alebo nech vari manžel / priateľ , prípadne zájsť ku staršej generácii na obed :D.
To vravím za seba :D Pretože inak chuti jedlo ktoré pripravi niekto iný , a tiež je to iné ako keď si to sama varíš a stojíš nad tým a dychas pachy toho jedla .