Nechtová mykóza

xckaretxxx
28. mar 2024

Ahojte, prosím pomohla niekomu na nechtovu mykozu ,,domáca liečba,, myslím tým sol, ocot....Lak z lekárne mi vôbec nezaberá. Dakujem.

marianarem
28. mar 2024

@xckaretxxx Mne nie, ja som musela ist k dr. Ale muzovi zabera cajovnikovy olej, ked to vcas podchyti.

marci77
28. mar 2024

skuste tymto natierat 2krat denne ....a pockajte, kym necht vyrastie
https://www.profi-pedikura.sk/podopharm-podofle...

alebo medicinalna pedikura
alebo kozna lekarka

mandzula
28. mar 2024

Mna zachranil lak Fungex, no chce to poctivost v nanasani a cas, ja natieram uz 3/4 roka a necht mam odrasteny a zdravy.

anickabasnicka
28. mar 2024

na fbc jsem cetla , ze je dobre potirat nehet jablecnym octem.nekolikrat denne. a taky zmenit jidelnicek-vynechat sladke, bilou mouku. ze je to svym spusobem projev plisni a toxinu v tele.....drzim pesticky.je to beh na dlouhou trat.

gab1sol
28. mar 2024

Pridám sa a rada si prečítam rady a skúsenosti. Ja s tým bojujem už pár rokov - ani neustupuje, ani sa nerozširuje. Ošetrujem prípravkom z lekárne.

anickabasnicka
28. mar 2024

@gab1sol me pedikerka taky doporucila nejaky lak z lekarny, ale ani po roce nevidim skoro zadnou zmenu.asi vyzkousim ten jablecny ocet. jen ta strava bude problem-na sladkem ujizdim a chleba miluji

gab1sol
28. mar 2024

@anickabasnicka to som časom obmedzila, aj keď nie kvôli tomuto (s tým som si to nespojila), ale tiež mám taký lak na odporúčanie kožnej lekárky - Loceryl.

mima172
28. mar 2024

Poradila by som (pracujem s jednou konkrétnou značkou prírodných vecí viac ako 2 roky) ale MK každú radu považuje za reklamu, takže sa neodvážim dať sem názov konkrétnych produktov, ktoré dávam mojim klientom. Každopádne sú aj iné spôsoby ako chémia z lekárne, hľadajte, googlite. Základ je starostlivosť pred ošetrením, následne ošetrenie a ak je mykóza na nechtoch nôh, tak aj kvalitné ponožky, čo najviac nohy vetrať.

marcellka32
28. mar 2024

Mykored...vyrástol potom mame pekný nový necht za pol roka to odrastie

marcellka32
28. mar 2024

@mima172 mne kľudne napíš aj postup lebo sa trápime dlho s mamkou a nechtami na nohách dik

mima172
28. mar 2024

@marcellka32 Ok ale radšej ti napíšem do správy, lebo tu je veľa dobrých duší, čo nahlasujú rad za radom 🤭

xckaretxxx
autor
29. mar 2024

@gab1tol ten mi nepomaha