Nebillet a Sédatif PC

cucoca
3. nov 2022

Mam problemy s busenim srdca hlavne v noci ked spim sa z nicoho nic zobudim a mam busenie do toho potenie tiaska.Uz asi dva tyzdne sa nemozem kvoli tomu poriadne vyspat a potom som cez den unavena aje mi zle .Tuto noc som sa vyspala konecne lepsie aj ked to nebolo ono ale uz skm rano vstala a myslela som ze uz to bude lepsie.Ale dnes co som mala asi okolo 10tej rano bolo hrozne.A to z nicoho nic ked som sa naranajkovala a vypila magnezium b6 dve tabl. Zacalo mi byt hrozne rychlo srdce az hlasno az som mala pocit niekedy ze uz mi zacina s tej rychlosti byt nepravidelne .Nebolo mi zle len som mala velky strach do toho a zacala som sa hrozne triast.Tak som sla na balkon a predychavala som to.Dala som si nebilet na busenie srdca ktory som mala predpisany uz davno od lekara ale neuzivala som to lebo som to dlho nemala.Po chvilke sa mi ulavilo.Co to moze byt?Kupila som si aj sedatif pc na upokojenie a na spanok.Mozem to spolu uzivat ?

irusa
3. nov 2022

Presne tieto stavy mám už 6 rokov. Vraj tetania - úzkostná porucha s panickymi atakmi.. najhoršie stavy mám v čase ovulácie...keď prídeš na to ,čo pomáha napíš mi...ja som zatiaľ na to neprišla a navštívila kopu lekárov,vraj som zdravá ako víno 🍷

mpg
3. nov 2022

@cucoca Keď lekár predpísal Nebilet, tak to znamená, že ho treba užívať stále (udržiavaciu dávku) a nie ho zobrať iba príležitostne. Tým by sa predišlo takýmto stavom.

cucoca
autor
3. nov 2022

@mpg to mas pravdu ..mozno by som teraz nemala take stavy...len ja som stale v tom ze to nemam zo srdca ale ze je to psychika ...ale uz ich asi zacnem uzivat pravidelne lebo sa bojim toho busenia

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
3. nov 2022

@ninka297 Tak treba chodiť k lekárovi, zmení dávkovanie alebo lieky.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
3. nov 2022

Sedatif je nanic,je to ucinne asi ako lentilky. Mozes to kombinovat s cim chces,je to homeopatikum,nie liek. Ak mas taketo stavy,lieky na pulz treba brat pravidelne,pretoze toto sem-tam davkovanie je horsie,ako nebrat nic. Tiez som to mala,pulzy po prebudeni 180 a pod...Lieky na pulz rano aj vecer ma zastabilizovali a uz to nemavam. Ak si si tala 2tbl Mg naraz,zrejme ti moc klesol tlak,z toho sa zvysil pulz.

iwesska
3. nov 2022

@ninka297 Beries Vasocardin 2x denne?

cucoca
autor
3. nov 2022

@iwesska tiez som si to tak myslela ze to bolo asi s toho magnezia lebo hned po asi hodine ako som uzila mi to zacalo..mozno mi nesadol ten tip magnezia ale neviem ..mozno to nebolo s toho..Davkovanie tam je 6-8 tabliet denne

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
4. nov 2022

@ninka297 To je velmi malo,to ti nezabera. Ja mam Vasocardin,ale 2x denne 1/4 rano a 1/4 vecer. Lekarka mi povedala,ze on po 12 hod vyprcha ,takze preto ti vecer uz nefunguje. Alebo ak nechces viac,prehod si to na vecer,ked bude mat najvyssi ucinok. Ja fakt odvtedy zachvaty v noci nemavam. Raz som si nedala vecer a uz to islo..

iwesska
4. nov 2022

@cucoca Ja mam take stavy z Mg. Neznesiem viac ako 250mg akehokolvek,inak mi zacne busit srdce,oblieva ma,ocerveniem cela,klesne mi tlak. Tak keby som si dala 2 naraz,mala by som to,co ty.

cucoca
autor
4. nov 2022

@ninka297 a davas si ho aj ked mas nizky tep? lebo ja by som chcela uzivat ten nebilet uz pravidelne kazdy den...ale napr.teraz si ho chcem dat ale mam tep v norme skor nizky...nebudem ho mat este nizsii ked si dam teraz

cucoca
autor
4. nov 2022

@iwesska ano ale toto magn.co som si dala ma jedna tabl.48mg takze ked som si dala 2 to by nemalo byt vela tak ja nechapem

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz