Návaly po pôrode

1. jún 2024

Dievcata, mali ste po porode akoby navaly? Neviem to opisat, ale ked dojcim som cela mokra. V noci to iste. Je to ok? Som 3t po porode. Dakujem

pribinak
1. jún 2024

Hormóny. To sa časom úpravi.

gejb
1. jún 2024

Áno, to su poporodne poblaznene hormony. Prejde to za par dni...

cavalierka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
really8
1. jún 2024

Ano mavala som. A strasne som si smrdela🙈

svokrinjazykmonika
1. jún 2024

Hej, brutálne som sa potila a aj smrdela. Prejde to. Mne asi až o 9 mesiacov 🙈

autor
1. jún 2024

masaker, nic nerobim a hotova som, spotena ako z posilky…snad to prejde cim skor. Lebo sa pri malom ani nestiham prezliect nie to osprchovat 🥲😀

123el123
1. jún 2024

Tiez som to tak mala🤣v noci aj 3x som si menila pyzamo, cela mokra som bola🙄ale po par dnoch to preslo postupne 🙂

maminkadeticiek
1. jún 2024

Ano,obzvlast v noci,niekedy som sa prezliekla aj 3x mokra ako mys.Casom sa ti upravilo samo.

nika23t
1. jún 2024

Áno, mala som pár mesiacov. Ono sa to časom upraví.

jazula
1. jún 2024

Ja som mala také stavy, keď sa mi mlieko začalo tvoriť. Mala som pocit v hlave, ako keby som mala tlak aspon 200… Po čase sa to ustálilo, ale v pôrodnici som mala normálne pocit, že idem dostať infarkt. A strašne som sa pri dojčení potila prvých pár mesiacov.

majlo1234
2. jún 2024

Masaker, ja som dva tyzdne, a som spotena, smradlava, unavena, dojata, vyrevana…krvacam, hemeroid na tlaci…sladke sestonedelie, jedina dobra vec je zatial dobry spanok babatka😄 ale uz chcem aby to skoncilo

autor
2. jún 2024

@majlo1234 ja mam tiez vsetko to co si popisala a na toto ma nikto nepripravil. 🤣
Jedine pozitivum, ze kamos hemeroid pomaly mizne. 🤣