Nastreľovanie náušníc - bolesť po pár dňoch

annnnnnnnna
2. aug 2022

Dobrý večer ,
Prosím vás má niekto skúsenosti s bolesťou nastrelenych náušníc po pár dňoch? Bolesť je aj pri dotyku , pravidelne si to čistim ale nepomáha to … bolesť trvá od soboty . Ďakujem

terez246
2. aug 2022

@annnnnnnnna Mňa boleli prestrelené chrupavky (horná časť ucha) vyše týždňa, možno aj dva. S lalôčikom skúsenosti nemám. 😊

annnnnnnnna
autor
2. aug 2022

@terez246 a čím si to čistila ? Alebo neviem , ja som zúfalá z toho 😅 dala som si nastreliť rovno dve na jednom uchu a obe bolia , nič mi nehnisa len to boli

frida88
2. aug 2022

@annnnnnnnna to prejde a bude dobre 😊 len si to moc nechytaj.Mne sa dlho hojil pupok lebo som si ho stále chytala.Zato bradavky ani neviem že niečo mi robili 🤷🏼‍♀️

terez246
2. aug 2022

@annnnnnnnna Alkoholom, keď som nezabudla. 😂 Prejde to neboj. Pamätám, ako som spať nemohla na tej strane.

zuzana2299
2. aug 2022

@annnnnnnnna ráno a večer si to čisti antibakteriálnym mydlom. Ja som používala Protex a mala som rýchlo zahojene. Bolesť prejde len musíš vydržať.

motylicek07
3. aug 2022

Ja som si to cistila peroxidom a presla bolest

dee01
4. aug 2022

@annnnnnnnna ja som si dávala chrupavku 2x vedľa seba a cca 3 mesiace som na tej strane ani spávať nemohla. A asi po roku som to mala že úplne ok. Dovtedy sa mi to s prestávkami vždy zapálilo a cistila som si to poctivo. No mám 40, možno aj vekom sa horšie hojí. Dcéra si dala do nosa a bez problemov