Narástlo mu brucho hoci sa neprejedám

reny21
3. dec 2020

Ahojte dievčatá, chcela by som sa spýtať na váš názor alebo skúsenosť. Posledné dva mesiace mi dosť narástlo brucho,neprejedám sa stravujem sa tak ako predtým.Mrchu mám pravidelne tehotenský test mi vyšiel negatívny napriek tomu mám pocit že som v tom áno viem že lekár je najlepšie riešenie len by ma zaujímalo či ste sa s tým náhodou nestretli. Keďže som sa sťahovala musím nájsť novú dobrú lekárku.Diky

anjelicek26
3. dec 2020

@reny21 rast brucha predsa nie je nejaky znak tehotenstva ale toho, ze je jesen/zima a telo ako spravny priznak zimy robi od urciteho veku tukove zasoby 😂

habibim
3. dec 2020

@reny21 náhly rast brucha môže znamenať aj cystu, alebo myom.. Ženské hormonálne choroby sa dosť často prejavia najmä na bruchu.. Vyhľadala by som lekára...

syslik81
3. dec 2020

starnes ... to ze jes stale rovnako neznamena ze aj tvoje telo spauje rovnako ..

romanelak
3. dec 2020

keby je rast brucha príznakom tehotenstva tak este v piatom mesiaci netuším že som tehotná 😂

elizabet173
3. dec 2020

@romanelak bola som na tom podobne 🙂

kittykat22
3. dec 2020

@reny21 ak necvicis, tak by si mozno sem tam mohla zacat 🙂 ked ti rastie brucho, tak je dobre mu prekazit jeho okupacne plany co najskor 😅

dzejsik
3. dec 2020

@reny21 jediná laická vec mimo doktorky mi napadla - dodržuješ pitný režim? ak má telo málo tekutín, ukladá si ich do zásoby, čím ide váha hore a od zavodnenia sa kus zväčšia kontúry (ale nie iba v bruchu)

martinajurkechova
4. dec 2020

Nemáš nejaké tráviace problémy?