Napätie v bruchu ako keby úzkosť

juraj456
29. mar 2024

Zdravím vás. Vcelku mi je fajn ale od včera mám napätie v bruchu až také nepríjemne. Myšlienky tiež vtierave sú pri tom. Zmenil som predvčerom lieky. Máte to niekto? Dávate si vtedy neurológ? Mám pred týmito liekom rešpekt. Ďakujem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juraj456
autor
29. mar 2024

@taynee ako myslite aký?

janica_
29. mar 2024

@juraj456 taky ako ste napisali v prispevku, tipujem ze tam mal byt nejaky preparat/liek.

emilwinston
29. mar 2024

@juraj456 mysleli ste neurol?
A áno, pocit poznám, je nepríjemný lebo ja som ho mal zafixovaný ako predtuchu alebo priamo reakciu na negatívne podnety, tým že som ho spoznal tak si ho viem aj patrične skrotiť, aj bez liekov, hoci sa to skôr podobá maratónu ako šprintu na sto, po liekoch by som nesiahol pokým by to nebolo nutné

juraj456
autor
29. mar 2024

@janica_ aha áno až teraz som si všimol ospravedlňujem sa. Áno neurol

juraj456
autor
29. mar 2024

@emilwinston áno skúšam to bez iných liekov. Mám citalec a iné tvrdšie lieky nechcem zatiaľ. Len ako sa to dá zvládať a či je to uzkost alebo vedľajšie účinky.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina7070
29. mar 2024

@juraj456 ano na prve dni kym nezaberu AD sa pridava aj napr neurol, kludne si ho daj

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina7070
29. mar 2024

@taynee ved je jasne z kontextu ze sa pomylil a potom v komentari neskor napisal ze myslel neurol
proste mobil doplnil aj to co nechcel 😉

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina7070
29. mar 2024

@taynee ak to zvladas precitaj si jeho prispevok o 14:15 kde pise ze myslel neurol
a naco tato uplne mimo diskusia uz ma pls neoslovuj

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz