Najvhodnejší kolagén

16. nov 2022

Ahojte mamicky
Ak niektora z vas pouziva kolagen vedeli by ste mi odporucit taky ktory by mi vyhovoval? Hladam morsky kolagen s dennou davkou 5000-8000mg, rada by som aby mal aj dalsie vitaminove a mineralne zlozky. Pozeram na internete ale neviem… Inca je cisty a neochuteny, zeen nema okrem C nic, colla pink vraj nema ucinky ale zato ma dobre zlozenie a od plackovej ma vysoky obsah vitaminu c az 1000. Pocula som ze pri kojeni je to vysoka davka vitaminu a male mi nemusi dobre spat. Ak mate s niektorym skusenost prosim dajte mi vediet. Hlavne by som chcela aby splnal tie 3 podmienky. Dakujem vopred 🙂

eperia
16. nov 2022

Prepnem sa

ankare
16. nov 2022

Ja sa v tomto nevyznám,ale nedávno testovali kolagény a vyhral ten od Orinu.

bluemoon24
16. nov 2022

To co hledas je temer nerealne. Zamer se na to, aby byl kolagen kvalitni a dalsi mineralni latky ber zvlast. Dobry kolagen poznas podle toho ze je: rybí, obsahuje vsechny 3 typy, 5000mg v jedne davce (kdyz ma vice nicemu to nevadi, ale telo uz to stejne nezpracuje). Vitamin C se bere s kolagenem proto, ze podporuje jeho vstrebavani. Jedny z nejlepsich kolagenu si spomenula - Inca a Zeen, pak je jeste doby od Collavio (je i ochuceny). Kolagen od Plackove a dalsich influencerek nebrat!!! Vetsinou koupis drahe nic v prasku.

palinohavino
16. nov 2022

ortho collagen

jaja20
16. nov 2022

Kolagén dr.max by ti mohol vyhovovať.

deni97
18. nov 2022

Ahoj, Collagen +8 od imuni je výborný, má skvelé recenzie aj výsledky. Obsahuje:
Kolagén (Naticol HPMG-Premium Marine Collagen) 5000 mg, MSM, Acerola, L-metionín, Kyselina hyalurónová, Cholín, Colostrum, Kyselina pantoténová, Zinok, Biotín, Vitamín D. Kľudne mi napíš správu.