Najlepší liek na bolesť hrdla

nika_val
24. máj 2022

Poraďte za vás najlepší liek na bolesť hrdla? Od včera som prechladnutá + hrdlo ale potrebujem byť čo najskôr fit 🙁 aspoň to hrdlo nech nebolí

ildiko36
24. máj 2022

@nika_val najúčinnejšie je manuka med, daju sa objednať aj cukríky zo zazvorom, zatial komu som dala vyskusať po 1cukriku prestali mať bolesti hrdla.
Ja som to kupovala v nemecku v Rossmane v drogerii ale na Sk sa da kupiť na internete.

ildiko36
24. máj 2022
nika_val
autor
24. máj 2022

@ildiko36 a niečo z lekárne prosím? 😥
Najlepšie by bolo keby to môže partner hneď ist kupiť

nika_val
autor
24. máj 2022

@ildiko36 ale pozriem sa na ne a keď tak objednám do zasoby doma..
Len na dnes potrebujem niečo 🙁

mint_blossom
24. máj 2022

@nika_val Skus jox jodovy sprej alebo cmulacie pastilky Dorithricin.

ildiko36
24. máj 2022

@nika_val z lekarne velmi nepoužívame nič ked tento med zabere., Pred tym kym sme nenatrafili na med tak sme kupovali strepfen ale to tiež trva kym zabere.

nika_val
autor
24. máj 2022

@ildiko36 pozerala som a rovno aj objednala 😁 príde sice až za 2dni ale nevadi dovtedy skusim niečo z lekarne..
Ja mam už poskúšané tiez všeličo a najlepšie mi zaberaju Halls cukríky paradoxne to čo nie je žiadny liek

ildiko36
24. máj 2022

@nika_val ja som tiež vsetko možne vyskušala ale bolesti hrdla stale trvali tie 3dni, len som spozornela že v nemecku kazdy tak chváli ten med a kazdý ma doma, je to inak velmi drahe ale ma velmi dobre účinky, tak na skúšku som kupila ten cukrík a fakt nam hned zabral..este by si mohla spraviť čaj zo zázvorom,s citrónom,a obycajnym medom.. ja to robim v termoske, lepsie sa vyluhuje ten zázvor ako v pohári

majla87
24. máj 2022

@nika_val strepfen a jox (ak nemas hypertyreozu) spreje vzdy po prvej aplikacii mi pomohli. Ale strepfen je momentalne nedostupny 😔

svetlana16
24. máj 2022

@nika_val za mna kloktanie soli, caj materina dúška +zazvor alebo salviovy caj aj nim sa da koktat .. A sprej do hrdla stopangin zabera rychlo....

alfged
24. máj 2022

Za mna naj strepsils plus.

lucyluska
24. máj 2022

@nika_val propolis, nastriekam, to hneď aj bacile likviduje. Predtým soľ s teplou vodou kloktat. Počas dňa Golden Pastilky.

nika_val
autor
24. máj 2022

@lucyluska mam doma čisty propolis od včelára ale len vo flaštičke tak skusim niečo vymyslieť

@ildiko36 ja neznášam chut zazvoru takže čaje u mňa 😁 ale keď su tie cukriky taky zazrak skusim ich

nika_val
autor
24. máj 2022

Ďakujem za rady 😊 niečo z toho teda vyberiem a snaď zaberie rychlo
Nechapem čo ma to tak skolilo včera rano uplne v pohode a večer o 20tej už mrtva a bolesti že som ani rozpravat nevedela

h2
24. máj 2022

@nika_val Ako tu už viaceré spomínali, mne tiež až zázračne pomohol sprej Jox. Po jednom nastriekaní prešla bolesť hrdla úplne.

nika_val
autor
24. máj 2022

@h2 ako dieta mi ho nutila mamina davat si len som si to uz nepamatala tak som si si spomenula teraz na to a len co priatel bude mat cas tak uteka do lekarne 😁 ďakujem 😊

danica2711
24. máj 2022

@nika_val a kým bude mať priateľ čas zabehnúť do lekárne, skús si zopárkrát vykloktať vlažnou slanou vodou, mne to spoľahlivo pomáha, nič iné ani nepoužívam

nika_val
autor
24. máj 2022

@danica2711 skusim ďakujem 🙂 no ja chora sa nechcem trepat do lekarne aj keď to mame len kusok, a on je v práci tak keď ho okolo obeda pustia nepojde na obed ale mne do lekarne a prinesie mi to 😁 inak sa to neda

deginko
24. máj 2022

Určite Jox sprej a glimbax sprej

aromilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
24. máj 2022

Glimbax na kloktanie

myela
24. máj 2022

@nika_val treba si hlavne kloktat na hrdlo, jox je vyborny a riesit si nos, lebo hlieny zatekaju a preto boli hrdlo alebo zacne kasel. mne na nos pomaha preplachovanie slanou vodou, v lekarni sa predava nosova sprcha.

isis234
8. feb 2023

@nika_val prosím propolis od včelára riediš vodou?

nika_val
autor
8. feb 2023

@isis234 ano skúšala som to tak si spraviť vodu s trochou propolisu a kloktať
Niečo to pomohlo ale na taku silno silnu bolest to nie je 🙂

isis234
8. feb 2023

@nika_val vďaka