Najkvalitnejšia liečba rakoviny

nina7792
14. aug 2021

Dobrý deň, prosím vás, vedeli by ste mi poradiť, kde sa nachádzajú najlepšie centrá na liečbu rakoviny? Môžu byť na Slovensku i v zahraničí. Ďakujem pekne! ❤️

cacianka
14. aug 2021

NOU Klenova

kittykat22
14. aug 2021

@nina7792 a o aky druh rakoviny ide? Na niektore funguje chemo, na niektore proton alebo aj biologicka liecba.

nina7792
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nina7792
autor
14. aug 2021

@kittykat22, rakovina hrubého čreva s metastázami v pečeni. Šanca na vyliečenie je podľa doterajších vyjadrení mizivá. Ak by to naozaj podľa žiadneho odborníka nešlo, chceli by sme aspoň čo najefektívnejšiu paliatívnu liečbu.

kittykat22
14. aug 2021

@nina7792 dik za odpoved. To ma velmi mrzi, ze mas take trapenie. Skus napisat na https://www.modrykonik.sk/group/6796/ to je skupina zdravotnici na MK, urcite ti baby poradia. Nemas niekde v okoli centrum paliativnej starostlivosti? Oni by ti tiez mohli dat nejake odpovede. Ak je to mozne a ma to zmysel, tak by mohla pomoct biologicka lieba. Ale tam zalezi na druhu nadoru a aj na druhu nadorovych buniek. Nefunguje to uplne na vsetko.

Drz sa ❤️❤️

cacianka
14. aug 2021

@nina7792 asi pre vas ďaleko, ale prave v NOU zakladala MUDr. Križanova paliativny odbor, je hlavnym odborníkom MZ SR na paliativku, oddelenie funguje, je zrenovovane a ma perfektné referencie medzi pacientmi aj odbornikmi.
Funguje tam aj vyzivova poradkyňa, sociálna poradkyňa a tiez mobilny hospic( v okolí)
Svokra bola riešená pred 5.rok. v NOU(prsnik)
Teraz u milosrdnych (črevo a pečeň) je sklamaná a ľutuje ze nešla znova tam.
Pacienti chodia z celej SR a pokiaľ viem aj zahraniční dosť chodia