Nahryznutá bradavka

lusia222
19. aug 2013

Maminy co mam robit? Mam takmer 10 meacnu dcerku ktoru este kojim. Ma 5 zubkov a tak rozmiestnenych ze vzdy ked kojim z laveho prsnika hryzie ma. Nerobi to narocky ale ublizuje mi tym,mam nahryznutu bradavku a dost to boli. Co mam robit? Mam ju kojit iba z jedneho prsnika alebo uz nekojit vobec alebo ako to vyriesit?

biancarv
19. aug 2013

No ja by som z toho ľavého nekojila a z pravého hej , keď tam to nerobí. Aj mňa hryzal malý, bolelo to ako sviňa, ale už s tým prestal našťastie.

lusia222
autor
19. aug 2013

@biancarv a nezmensi sa tym padom jeden? 😀

biancarv
19. aug 2013

@lusia222 ja kojím už len z práveho a áno ľavý mám už menší, keďže sa tam netvorí mlieko, ale to sa potom upraví 🙂

lusia222
autor
19. aug 2013

@biancarv asi to neni uplne nejake ocividne,ci ako?

biancarv
19. aug 2013

@lusia222 vidno rozdiel, ale tak mne to nevadí, som rada, že kojím aspoň z toho jedného ešte 🙂

lusia222
autor
19. aug 2013

@biancarv aj teba dieta kusalo? Kolkokrat za den este kojis ak sa mozem opytat?

biancarv
19. aug 2013

@lusia222 kúsal ma, ale to sa ešte dalo vydržať, ja nekojím z ľavého , lebo sa mi tam zo dňa na deň prestalo tvoriť mlieko, ale do ôsmich mesiacov som kojila normálne z obidvoch. Kojím ho už len pred spaním a v noci keď sa zobudí. Cez deň si už maličký neprosí ani keby neviem čo. Aspoň že večer si ešte dá 🙂

evka555
19. aug 2013

ja by som vyskúšala tie silikonové klobúčiky na bradavky, mávala som ich prvé dni ked som prišla z pôrodnice, potom som ich jedného dna odložila a malá ani nezbadala rozdiel...možno ti to pomôže

stanusenka
12. dec 2013

keby skusis kojit z toho laveho opacne, tak ze bude mat hlavicku do tej strany ako ked sa koji z praveho, len sedkat/lezat bude vedla teba a nie na tebe ? 🙂

dada97
20. dec 2013

ahoj, mam dobre skusennosti so sprejom z aloe viem poslat letacik, kamaratky, co mali tiez taky problem, si chvalia, kedze rychlo hoji bradavku