Náhly pocit na odpadnutie

katuskaveronika27
Včera o 19:33

Dobrý večer chcela by som sa poradiť, už asi 3x sa mi stalo že z ničoho nič mi prišlo zle taký pocit na odpadnutie, také ťažké ruky aj nohy sekunda a som na zemi. Búšenie srdca tep mám 120 čo to môže byť ? .
Dnes sa mi to stále na ceste ,som dostala taku slabosť do nôch že som bola na zemi . A moja malá dcérka 4 ročna sa zľakla začala plakať že aby som vstala . Ale ja som nemohla trpli mi ruky aj nohy 🥲 ďakujem za každú radu

beata_k
Včera o 19:37

@katuskaveronika27 Si tehotna?

peknyvladko
Včera o 19:40

@katuskaveronika27 stres, odychuj

katuskaveronika27
autor
Včera o 19:43

@beata_k mám sterilizáciu to ťažko

katuskaveronika27
autor
Včera o 19:43

@peknyvladko neviem z čoho nestresujem sa

beataxxx
Včera o 19:49

Bežne mávaš aký tep? Mas hodinky, ktoré to zaznamenávajú?

peknyvladko
Včera o 19:56

@katuskaveronika27 potom chod k lekarke nech ti spravi testy, moze to byt hocico

beata_k
Včera o 20:00

@katuskaveronika27 To chce urcite kardiologa. A neodkladaj to.

danielahamar
Včera o 20:06

Tetania, atak

lonely66
Včera o 20:17

@katuskaveronika27 všeličo to môže byť, ako písali vyššie... srdce, psychika, aj chrbtica, ale i niečo premnožené - bakteriálne (chlamýdie, borelióza), čo sekundárne vyvoláva aj takéto nepríjemné stavy... určite potrebuješ zájsť za OL a riešiť to.

lelecik
Dnes o 05:52
stanulienkat
Dnes o 06:00

Psychika, uzkosti, stres.

vevebono
Dnes o 06:02

Ja som to mávala ako pubertacka, že ničoho nič v ušiach šum a pred očami hmla, dva roky ma ťahali po psychiatroch, že určite som blázon, lebo vyšetrenia nič neukázali a nakoniec sa mi podarilo odpadnut pred školou, duchaplná zástupkyňa mi merala tlak a cukor a prišli na to, že mi zakolísal cukor a už som išla. Pomáha mi dodnes hroznový cukor

dada2703
Dnes o 06:10

@katuskaveronika27 panicky atak. Mam to roky . Čiže ak to chceš riešiť treba ist sa porozprávať s psychiatričkou.