Nafúknuté brucho, hnačka a bolesti

lolobriadok
19. sep 2023

Ahojte dievčatá. Prosím vás poraďte mi. Už som zúfalá. Neviem ako ďalej. Týka sa to môjho chlapa. Má zdravotné problémy a doktori mu vždy predpíšu iné lieky. Nevyšetria ho riadne. Začalo to tím že má nafúknuté brucho, chytí hnačku a má bolesti. S tímto chodí na gastro ale vždy mu dá iné lieky a že ak to neprejde má prísť. Takto je to už rok a stále dookola sa to opakuje. Zistili sme sami od seba že mu robí zle mlieko a aj to tak že syn mal také isté problémy. Chlap prestal mliečne výrobky tiež jesť ale stále mal tie problémy. Doktor mu povie aby skúšal ďalej či mu dačo iné nerobí zle. Ale keď čítam aj tu aj na fb že má žena alebo muž také problémy a doktor vyšetril tak prečo aj môjho chlapa nemôžu. Neviete poradiť ako to riešiť?Bude horšie alebo tak že skončí v nemocnici a potom zistia čo mu je? Ďakujem za radu.

pribinak
19. sep 2023

@lolobriadok však choďte k inému gastro doktorovi.

kvetinka75
19. sep 2023

helikobaktera nemá? treba dať spraviť poriadne testy. Zmeňte lekára

maryetta
19. sep 2023

Veru. Helikobakter alebo nejaka intolerancia-pripadne aj viacero kombinacii. Nielen na mlieko.

comika
19. sep 2023

@lolobriadok moze to byt aj HIT. Aj celiakiu. Mam podobne priznaky

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@comika a robili vám nejaké vyšetrenie?

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@kvetinka75 už sme zmenili a ten to isté robí

kvetinka75
19. sep 2023

@lolobriadok tak sa treba popýtať na nejakého dobrého dr. v okolí.

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@pribinak zmenili sme a ten mu dá lieky a ak to nerejde znova k nemu a to isté

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@kvetinka75 obvodná iná ho nechce zobrať lebo aj jeho to nerieši riadne a gastro sme zmenili a to tiež nie je sláva

kvetinka75
19. sep 2023

@lolobriadok odkiaľ ste?

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@lolobriadok robil mu na helika, na vreda, hadicu a nič nemá

kvetinka75
19. sep 2023

@lolobriadok tak potom krvné testy na alergie, intolerancie.
Môže to byť hocičo intolerancia lepku, pšenice, vajec, mlieka, alergia na BKM......

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@kvetinka75 Horná Lehota okres Podbrezová

lolobriadok
autor
19. sep 2023

@kvetinka75 a kto mu to urobí lebo jeho obvodná že to musí žiadať gastro doktor ale on mu nerobí nič iné len lieky iné dáva

kvetinka75
19. sep 2023

@lolobriadok píšem ti IP

guudy
19. sep 2023

Este Sibo dajte spravit. Robia na alergologii.

selenka7
19. sep 2023

Imunoalergolog. Pytat si prick testy (potravinove alergie), dychovy test na laktozu, dychovy test na fruktozu a dychovy test na SIBO. Plus viete si kupit aj v lekarni antigenovy test na helicobactera (z kuska stolice, spravite jednoducho doma) - na helicobactera vyborne zabera chioska masticha (ale treba aspon 2 mesiace poctivo brat) - ja aj muz sme sa helicobactera pomocou mastichy zbavili.

comika
20. sep 2023

@lolobriadok Ano, aj alergolog aj gastrolog. Potvrdilo sa u oboch. Intolerancie.

kulumulu123
20. aug 2024

@lolobriadok ahoj ako ste dopadli? Ja mam rovnake a hned ma poslal na kolonoskopiu aj ma gastre mi dr povedal ze jubtreba irobit aby sa vylucili pripadne ine diagnozy tak uvidim mam termin o mesiac ✊✊✊