Nafúknuté brucho

natalia636
26. jan 2023

Ahojte, nemáte nejaký tip čo by mohlo pomoct na nafúknuté brucho? Lebo videla som vela rôznych práškov ako spirulina a pod. Ale neviem či to aj pomoze

danielahamar
26. jan 2023

nafúknuté z čoho?

elia9
26. jan 2023

Tu sa pripnem, ak môžem. Tiež mám denno denne nafúknuté brucho..normálne je tuším len chvíľu ráno pokiaľ sa nenaranajkujem🙈chcela by som skúsiť nejaké probiotiká alebo nejaký prípravok, lebo si už neviem rady..bolesti nemám žiadne len to otrasné nafukovanie🙄

pukina
26. jan 2023

damy treba si uvedomit ze je to uplne prirodzene ze sa brucho po konzumacii jedla nafukne a ze rano nafuknute nie je kedze to co v nom bolo sa v noci vytravilo. Ludia maju mylne predstavy o tom ako vyzera realne ludske telo pretoze su nam odjakziva podsuvane "idealy" krasy v casopisoch, v tv, na socialnych sietach, kde sa zobrazuju len dokonale tela s plochymi bruskami bars aj po zjedenom hamburgeri. ak nemas ziadne tazkosti, zbytocne to budes riesit, pretoze je to normalna sucast travenia cloveka, radsej si vaz to ze mas zdrave telo a nepchaj do seba zbytocne ziadne spiruliny ani jacmene ani ziadne ine zarucene prasky. tie ti sfuknu akurat tak penazenku.
@natalia636
@elia9

aliaray1
26. jan 2023

@natalia636 espumisan, rascovy caj...anizovy...

akinom0077
27. jan 2023

@natalia636 po vysadeni peciva, denno dennom uzivani probiotik, cely rok, cviceni a celkovej uprave stravy sa brucho po rokoch problemov s nafukovanym prestalo nafukovat po kazdom jedle