Nádor slepého čreva

kukis1
30. nov 2023

Dobrý deň chcela by som sa vás spýtať či tu ma niekto nádor sleho čreva? A ak ma tak ci máva aj bolesti stupňujúce do celého Tela jedna sa vlastne o neuroendokrinny nádor apexu apendixu ďakujem

walentina7
30. nov 2023

@kukis1 a ako sa to dá zistit,cez sono? Ci to ukaze len CT? Pytam sa, lebo mam dlhodobe bolesti v pravom podbrusku a na sone nič nie je vidieť.

kukis1
autor
30. nov 2023

@walentina7
@walentina7 mňa operovali mala som silné bolesti a nič mi nezistili ani cez so o ani ct ani magneticka
Stále mi tvrdil lekári ze som v poriadku a nič mi není nakoniec ma otvorily a proste mala som výsledky z hystologie a tam to ukázalo ze mam zhubný nádor speleho čreva pri čom mi to ydvraj obrali aj so slepím črevom von ale ten doktor ani nevedel co vlastne bral a nebol si istý ys ci to zobral... Ze vraj je jeden z mála oni sú veľmi malinke a máloktoré vyšetrenie ukáže... Jedine onko markeri... On sa ukladá do nervov a mňa celé telo boli aj ruky aj nohy aj chrbát spodok celý no cele telo neskutočne bolesti mávam

walentina7
30. nov 2023

@kukis1 ani po operacii sa ti stav nezlepšil ? Zvláštne je,že ani magnetická také niečo neodhalila.

kukis1
autor
30. nov 2023

@walentina7 nie vôbec len zhoršuje každím dňom viac a viac len predychavam na tento nádor je špeciálne PET ct na tieto nádory... Robia ho v BA a mne pri tomto zákroku poškodil močovi mechúr mala som silné krvácanie do brucha tak ma znovu brali na sálu ja to mam trosku zložitejšie 😪😔

walentina7
30. nov 2023

@kukis1 tak to mi je ľúto.. Snáď sa nájde liečba, ktorá ti pomôže. Silno držím palce.

maialeo
21. aug 2024

@kukis1 takze mas neuroendokrinne nadory?