Nádor na mozgu

tinuskabalazova
13. aug 2024

Prosím vás poraďte mi niekto som úplne hotova 😞 mám frajera ktorí mal nádor na mozgu ešte keď som ho nepoznala to mal v roku 2023 mu ho vyoperovali a terás ho začala bolieť hlava už dlhšie mesiace nejak to nechcel riešiť a terás piatok mi naposledy napísal a 3 dní som o nom nič nevedela keďže sme na diaľku on je so Šale myslela som že si chce oddýchnuť preto nie je na Facebooku no potom sa neozval ani máme nikomu tak som privolala tam políciu ktorá ho našla v takom stave že neodpovedal že niečo ledva sneho dostali že ho bolí hlava a tak ja som dnes písala s jeho mamu že tam bola a že je mimo a ja som aj dnes volala a mne povedali že komunikuje že spolupracuje ale že nie všetko si pamätá a jeho mama mi napísala že jej povedali že sa diva do neba a leží tak prosím čo môže byť na tom pravdy môže sa mu😞😞 vrátiť ťa pamätať

simik22
13. aug 2024

Nádor na mozgu v 2023 vyoperovaný a dlhšie mesiace ho bolela hlava a on fo neriešil? Po takej závažnej operácii by mal minimálne raz mesačne kontrolu na onkológii. Neverím

tinuskabalazova
autor
13. aug 2024

@simik22 No on mi vravel že on nechce ísť že ho to prejde ja som ho posielala a terás sa obávam že čo sním 😞

lubossi
13. aug 2024

ja by som ho postavil pred hotovu vec,
bud sme MY a toto je nas problem, ktory ideme spolu riesit, alebo si len Ty a Ja
nasilu niekoho do niecoho nutit nema zmysel

akafuka13
14. aug 2024

Najskôr to je z operácie.. ale samozrejme to môže byť aj nový nádor hlavne ak bol zhubný