Nadmerné potenie celého tela

koniiicek
28. jún 2016

baby trpím nadmerným potením.. stále sa to zhoršuje už som vyskúšala driclor, šalviu a podobné bežne cenovo prístupné riešenia.. žiaľ nič nezabralo.. bola som aj na odbere krvi všetko v poriadku.. poraďte mi čo mám robiť? už som riadne zúfalá stále len googlim a pozerám rôzne riešenia ale nemôžem si dovoliť finančne moc vyskakovať a tak vyskúšať každú možnosť.. rada by som sa toho zbavila lebo je to v bežnom živote veľmi obmedzujúce nechcem aby sa stal zo mňa asociál nakoľko vidím že sa preto uzatváram pred ľuďmi .. podávanie rúk je pre mňa nočná mora to nehovorím o tom keď sa mám niekde vyzuť.. toto leto sa potím už komplet cele.. pot mi tečie už aj po tvári :/ prosím podelte sa so svojimi skúsenosťami a poraďte mi čo mám robiť

jeennyv
28. jún 2016

@koniiicek neviem ci si bola len na krvi, ale to nestaci treba ist myslim na endokrinologiu, stitna zlaza a dalsich x vysetreni, je jasne ze tie veci ti nezabrali, lebo tie riesia len tu kozmeticku cast, nie skutocny problem...

glorikarebeka
28. jún 2016

ja som pocula aj o injekciach,ale to davaju uz tie spickove kozmeticky

koniiicek
autor
28. jún 2016

ja som vravela doktorke že skontroluje krv aj ohľadom štítnej žľazy ale je pravda že to bola len obvodná lekárka a vzorka nebola podrobne preskúmaná ale ak by tam bol problém nevyhodilo by to už jej?
@jeennyv

jeennyv
28. jún 2016

@koniiicek co chces kvazi najst v krvi ohladom potenia, jedine ze by si mala nejaky zapal alebo bakteriu to by ukazalo, inak su potrebne komplexne vysetrenia......a tie injekcie, to je botox, picha sa najcastejsie pod pazuchu, dlane atd, kde sa clovek poti, napichaju ta a je to lepsie, ale to je vsetko ako som napisala, len kozmetika, nie riesenie problemu