Nadmerné potenie

kristina2708
22. jún 2018

Viem že téma nadmerné potenie sa tu rozoberala už viackrát ale ja by som sa Vás chcela spýtať či máte skúsenosti s http://www.electroantiperspirant.sk/ je to predsalen väčšia investícia preto by som chcela vedieť či má naozaj také účinky ako píšu 🙂 ďakujem za odpovede

tomasb2
22. jún 2018
Používateľ tomasb2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomasb2.

Ahoj, vyskúšaj dricolor alebo tak nejak sa to volá

ivd
22. jún 2018

Driclor pouzivam a mozem len odporucat.

mata223
24. jún 2018

ahoj ak chces nieco dobre a ucinne a bez chemie a vedlajsich ucinkou pis ip dakujem😉

alami
26. jún 2018

@kristina2708 kúp si driclor. Je naozaj účinný. Daj si prvýkrát máličko, lebo dosť štipendium, či pichá...ja som myslela že mám prudkú alergickú reakciu. Ale jednu noc sa dá vydržať. A máš na dlho pokoj. Aj po túre suché tričko. 😉

alami
26. jún 2018

*stipe

kristina2708
autor
26. jún 2018

@alami driclor som už skúšala avšak na ruky mi vôbec nezaberá a bolo mi nepríjemné dávať si ho na noc preto by som chcela vyskúšať niečo účinnejšie a dlhodobejšie a na ten elektroantiperspirant sú dobre recenzie ale chcela by som o nich vedieť od niekoho hodnovernejšieho

ivd
26. jún 2018

@alami mna stipal len ak som mala trosicku spotene pazuchy, pripadne som si ich slabo umyla a ostali zvysku deodorantu. Poriadne umyt a nechat vyschnut pokozku....potom ma nestipe vobec a mam ho na celu noc. Mozno tak aj robis, ale napadlo mi, ze ti napisem co pomohlo mne. 🙂

alami
26. jún 2018

@ivd ďakujem. Ja som mala také zle tie reakcie hlavne na začiatku. Fakt ako alergia. 1000ihiel akoby ma pichalo naraz. Teraz to už znasam v pohode. Ale ako kedy tiež. Ktovie, čo všetko na to vplýva. Niekedy ma to nestipe vôbec, ale ani nezaberie vtedy. Čo vôbec nechápem. Inokedy stipe viac a zaberie a nepotim sa potom fakt dlho.

timejicka
26. jún 2018

@ivd aj ja mám veľmi dobre skusenosti s driclorom...za,mňa super😉

adriannasvk
26. jún 2018

Ja som si jedneho casu davala napichat botoxom podpazusie....mala som tak na cca rok pokoj....potom prisli deti atd takze od vtedy som si nedavala nic uz...o tomto som uz aj ja citala,ale je to drahsie,takze som zvedava aj ja na nejake osobne skusenosti🙂

tomasb2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kratulka
27. jún 2018

Myslite zs je zas dobre ked sa clocek nepoti? Neupchava to pory? Ja sa potim aj dost..mam.to po otcovi...a tiez rozmyslsm co skusit

mata223
28. jún 2018

@kratulka podla mna to ni je dobre nepotit sa vobec, mala som ten driclor no u mna ziadna slava

suriakovi
26. sep 2018

Ahojte, mala som podobny problem, nonstop mokra pod pazuchami bez toho, ze by som vykonavala nejaku fyzicku namahu. Tento moj dlhorocny problem (cca 5 rokov) sa uplnou nahodou pomaly vytraca zo dna na den. Lekarka, u ktorej som bola kvoli akne, ktore ma taktiez roky trapi na tvari mi predpisala odvary resp. bylinky, z ktorych si varim odvar na pitie. Zistila som, ze pitim tychto odvarov sa moje potenie vytraca zo dna na den. Kazdym dnom sa potim menej a menej. Sama tomu nechapem, ale zatial je to tak. Uvidim ako to bude pokracovat dalej, nakolko odvar som zacala pit este len od nedele 23.9.18, avsak za tie styri dni sa moje potenie zmensilo cca o 80%.

alami
26. sep 2018

@kratulka určite to upchata póry, inak neviem ako by bolo možné, že zrazu sa pod pazuchami vôbec nespotis. Ale vobec. Ja však ba driklor nedám dopustiť. Konecne sa cítim ako clovek. Pot ti, samozrejme, odíde z tela inymi pormi. Však sa ním nenazries celá. Takže báť sa nemusis.

alami
26. sep 2018

@suriakovi a co je to za odvar?

suriakovi
2. okt 2018

alami je to zmes cca 14 bylín. odvar je šitý na mieru presne pre mna a moj problem s akne. Dna 1.10.2018 som konzultovala aj s lekarkou to moje potenie, ze na akne mi zatial odvar nejak viditelne nezabral, ale ze mi vyriesil moj problem s potenim. Ju to vobec neprekvapilo, lebo mi povedala, ze to potenie a akne maju spolocny koren. Prve zlepsenie co sa akne tyka by malo nastat po 3-4 tyzdnoch uzivania odvaru a uplne vyliecienie 2-3 mesiace. U kazdeho je to individualne. Stale tomu nechapem, ze sa uz tak brutalne nepotim, ale je to tak. Na zaciatku som bola k sposobu liecenia formou odvarov skepticka, ale nakolko lekarka odvarmi vyliecila manzela (rameno + krize),tak po 3 mesiacoch ako bol u nej on a vyliecila ho, tak som k nej sla aj ja. Uvidim co prinesie buducnost a ci sa aj plet zlepsi.

riciii2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka
2. dec 2022

@alami áno inými časťami vyjde pot napr cez hrudník slabiny alebo chrbát ....tiež nič príjemné ....