Nadmerné padanie vlasov

4. apr 2022

Ahojte, priserne mi padaju vlasy, do komentaru pridam fotky, ak vam pohlad na vlasy v odtoku nerobi dobre, nelistujte dalej prosim ❤️

Prva foto je odtok po umyti, umyvam kazde 3 az 5 dni, podla stavu vlasov, vzdy je to takto. Druha foto je v ten isty den po cesani po uschnuti vlasov. Ja neviem, ked to takto pojde dalej, budem o mesiac plesata 🤔 mali ste to niektora az takto velmi? Cop mam husty ako ked ma male dievcatko fontanku.. Vsade na zemi su vlasy, vsade.

Co sa vam osvedcilo? Prosim ale ziadne MLM produkty a kozmetiku, vitaminy, na podobnom principe.

Pomohli by vitaminy z lekarne? Ake sa vam osvedcili? Alebo zmenit starostlivost?

Ked som v tehotenstve brala kyselinu listovu a drahe vitaminy, nepadol mi par mesiacov ani jeden vlas. Ani na zemi som nikdy nenasla, naozaj nie. Mohlo to byt tym? Ci tehotenstvom samotnym? Vlasy mi padali vzdy, pred otehotenneim aj po porode, ale toto je uz extrem.

Co vam pomohlo? Dakujem

autor
4. apr 2022
renata1405
4. apr 2022

To ako keby som o sebe citala pozri ja to tiez stale fotim ukazujem koznej no ma ma na salame toto je tiez zo vcerajsieho umytia po ucesani to iste nepomohlo mi absolutne nic mala som takmer vsetko uz zakupene. Objednala som si laserovy hreben som zvedava ci daco pomoze.Ak ti to nerobi problem vies odfotit tvoje vlasy aku mas hustotu. A mas dake plesinky niekde alebo kuty?

dendulik82
4. apr 2022

kolko si po porode? Lebo je bezne, ze po porode vypadava vela vlasov. Presne ako pises, ze v tehotebstve sa drzia a potom vypadnu aj za to obdobie, co nepadali. Trva to par mesiacov. Rovnako po kovide zvyknu vyreazne padat vlasy a co citam, tak aj rok to trva, kym opat zacnu rast

patka06
4. apr 2022

Odporúčam Revalid sérum a šampon proti padaniu vlasov alebo ak chceš niečo čisto prírodné tak spodok zo zalievanej kávy tiež pomáha.

kkovacovak
4. apr 2022

Ak si po pôrode tak pomôže len čas. Nič iné. Musia sa ti dať hormóny dokopy. Mne padá ešte viac vlasov ako vidím na tvojej fotke. Časom sa to upraví

zuzinapipina
4. apr 2022

Mne veľmi pomohol obycajny zinok z lekárne, to mi aj tak poradila lekarnicka, mne zacali strasne po korone vypadávať vlasy, tak som kupila za par e zinok a uz po dvoch tyzdnoch je to fakt rozdiel.

petamich
4. apr 2022

chapem tomu tak, ze si po porode? - vacsina z nas si tym presla, ja som plakala pri kazdom umyvani vlasov, take kuty sa mi spravili, ze som sa hanbila vyliezt von, este, ze bola zima - trvalo to asi 3-4 mesiace, maly mal asi 6M, ked to viac menej preslo, kedze ale dojcim, tak beriem vitaminy pre dojciace zeny, kedze vela toho co moje telo potrebuje nema, lebo to odchadza malemu + som si kupila aj LR sampon a tonikum (nerobil s MLM, odporucila mi ho moja kadernicka, ktora s tym tiez nerobi, cize jej neslo o proviziu ale skusenost) a teraz sice vyzeram vtipne ale vsetko dorasta 🙂

autor
4. apr 2022

@petamich ano, chapes spravne, ale coskoro 10 mesiacov, to by uz nemalo vplyvat, alebo myslis, ze ano? Perfektne, ze ti dorastaju, tak uz bude dobre. Mne vzdy padali, naozaj co si pamatam, vzdy a dost. Ale takto vela nikdy. Len pocas tehotenstva to bolo ine, nepadol ani jeden, obrazne. MLM preto, lebo tomu neverim, uz iba kvoli sposobu, akym to je predavane. Pamatas si Milvu? "Meter" v dlzke rozdiel za mesiac, vsetci chvalili, fotili pred a po. A zrazu ticho, pritom bola bezne dostupna v drogerkach. Len uz sa dala kupit normalne a nikto nemal z propagacie peniaze. Zrazu nebola taka carovna. A tak to je so vsetkymi produktami MLM, verim tomu.. Ale nie o tom som chcela. Tak budem aj ja cakat, ze to prejde. Dakujem za skusenost

autor
4. apr 2022

@zuzinapipina dakujem, pojdem kupit, urcite skusim, nic za to nedam

autor
4. apr 2022

@kkovacovak este viacej? Ach boze.. Ja mam realny strach, co mi na tej hlave zostane. Ale mne padali vzdy, roky. Asi polka z toho na foto po kazdom umyti, teraz je to ale extrem. Ale teda tebe este viac, no nech to je rychlo za nami

autor
4. apr 2022

@renata1405 uf no tiez dost. Pozerala som, co to je za zazrak.. A veris tomu? Na mna to neposobi doveryhodne, este to upozornenie, ze nefunguje, ak sa jedna o zdravotne problemy alebo hormonalne zmeny. To je dobre krytie na to, ze nemas dovod na reklamaciu a uz to predurcuje na to, ze to nefunguje 🤔 som skeptik vecny

autor
4. apr 2022

@renata1405 aha, a plesinku alebo kuty nemam, nastastie mi to pada tak rovnomerne. Mam copik asi 1,5cm priemer a vlasy pod lopatky. A kozna uplne vobec nic na to?

autor
4. apr 2022

@dendulik82 dakujem, 10m po porode skoro, velmi dufam, ze to je len tym. No naozaj, mne vzdy padali vlasy, vzdy. Len nie az takto, mozno polovicku z toho. Dakujem

autor
4. apr 2022

@patka06 dakujem, pozriem, nepoznam, a spodok kavy ako peeling hlavy, ci zabal, alebo ako to pouzivas? Znie to zaujimavo ')

patka06
4. apr 2022

Najprv umyjem hlavu šamponom, opláchnem, potom ten spodok kávy v malom poháriku rozrobím so šamponom /používam Dixi čajovníkový/ umyjem akoby to bol iba šampon, riadne vymasírujem aj pokožku hlavy a chvíľku nechám pôsobiť. Potom poriadne opláchnem

modrymotyl8
4. apr 2022

Ženy ja tiež teraz dobre plznem neviem či to robí psychika, stres ...

petamich
4. apr 2022

10M je dost - vsetky babky radia podstrihntut 🙂 mozno pomoze, to som tiez urobila (topiaci sa slamky chyta) a hej na tom MLM nieco bude ako pises

podla mna mne najviac pomohli tie vitaminy a zelezo - alebo aj nic 🤷‍♀️ a proste to preslo, chcela som mat pocit, ze si nejako pomaham

autor
4. apr 2022

@petamich vidis, zelezo som brala cele tehotenstvo, dam si predpisat to iste, krvny ibraz som mala ok, resp na spodnej hranici zelezo, ze netreba doplnat, ale tak.. Mozem posilnit ku vrchnej hranici 🙂

autor
4. apr 2022

@petamich dakujem, podstrihnutie zvazujem, tak si ma presvedcila, zajtra pojdem, aj farba by sa po viac ako roku hodila

autor
4. apr 2022

@patka06 dakujem, skusim urcite, muz je kavickar, budem mat materialu dost 🙂 ako casto si robis, a pomohlo ti tonaj viditelne?

autor
4. apr 2022

@modrymotyl8 urcite aj stres, jednoznacne

patka06
4. apr 2022

pri každom umývaní vlasov, pomohlo mne aj dcére, padali nám vlasy po Covide

ivanavin
4. apr 2022

V tehotenstve vlasy padajú máličko, lebo zeny majú vysoké hladiny hormónov, ktoré spôsobujú, že "starý vlas" ktorú by uz davno vypadol, zostava na hlave. Po pôrode, väčšinou pri návrate menštruačného cyklu, tie hormóny rýchlo klesnú a všetky tie staré vlásky idú žiaľ nárazovo preč 😔 nejaké doplnky stravy, vitamíny a dobrý šampón asi nepomôžu aby nevypadli, ale môžu aspoň urýchliť rast novych vlasov.

petra_ko
5. apr 2022

Ahoj padanie vlasov je hrozne. Mne pomáha vodička ku korienkom vlasov - Reparex Hair Loss, okrem minima vypadavania, mam okrem toho vlasy krásne leskle a vyživené. A tiež velmi rýchlo rastu 🙂)

renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz