Nadmerné padanie vlasov

romistyles
9. mar 2024

Ahojte dámy, mala by som otázočku na tie, ktoré si pestujete dlhé, zdravé vlasy. Farbiť sa nefarbím, používam kvalitné šampóny aj séra, podstrihávam sa pravidelne, avšak posledné týždne trpím nadmerným vypadávaním. V septembri som po 4 rokoch vysadila HAK, v decembri prekonala covid. Myslíte, že niečo z toho môže mať výraznú súvislosť? Prípadne, čo by ste mi odporučili? Žiadne iné ťažkosti nemám, napadol mi i problém so štítnou žľazou, ale neviem, či to nie je hlúposť, keďže toto by bol jediný prejav. Ak máte niekto podobnú skúsenosť, čo by ste mi odporučili? Najmä pri umývaní vlasov mám vždy slzy na krajíčku, keď mi vypadne za veľký chumáč. Ďakujem.

sima338
9. mar 2024

určite je to práve v dôsledku vysadenia HAK. Mala som to podobne. Doplň nejaké vitamíny, po HAK je vhodne doplniť rôzne vitaminy, naštuduj si to

janickazaryb258
12. mar 2024

Mne padali vlasy po pôrode, ale tak, že som skoro bola plešatá :( potom ma zachránili Vital Proteins, ktoré mi odporučila kamarátka, hneď po prvom mesiaci používania sa mi vlasy oveľa zlepšili a dnes mám hrivu ako kôň 😀

cukroska
28. mar 2024

@romistyles mne padajú vlasy nonstop ako mám dlhé. Už som skúšala kadečo,ale nepomohlo nič. Myslím,že u mňa stresom a hormonálne zmeny.Tiež ma občas prepadne panika,že skončím plešatá .Našťastie mám od prirody husté vlasy aj keď uz dávno nie čo bývali v mladosti.