Nadmerné grganie a prdenie. Z čoho to môže byť?

jednorozec99
6. nov 2019

Dobrý deň už od včera ma trápi časte prdenie a grganie zapachajuce ako vajco, strasne mi to vadi neviete z coho to moze byt? Na obed vcera sme Mali len spagety tak pochybujem zeny to bolo z toho jedla inak som nic tak nejedla dakujem.

sashka22
7. nov 2019

@jednorozec99 Fuuu, raz som zapila na vinici odtrhnuté hrozno čistou vodou 😖 ...bolo ukrutne teplo.... A teda viac takúto vec nespravím. To 'vajce' razilo zo mňa aj 3 dni ...

oomina
7. nov 2019

Hmmm zaujímavé, no podľa mňa to nebude z tých špagiet. Ako neviem, či je na to nejaký liek, no budeš to musieť len vydržať, pokiaľ to neprejde

roomaa
7. nov 2019

@jednorozec99 tak to môže byť aj niečo nestrávané z predchádzajúceho dňa alebo ti fakt nezapasovali tie špagety, daj si espumisan proti nafukovaniu 🙂

eliska13
7. nov 2019

@jednorozec99 Probiotika

ctrl
7. nov 2019

@jednorozec99 Hylak forte probiotikum na čreva aj mesiac 30kl.denne .

miskaradko
7. nov 2019

@jednorozec99 jednoznacne vycistit creva. Odporucam 1,5 dcl Zaječickej horekej vody. Maju ju v lekarni. Aspon 3 dni za sebou. Ale musis byt doma. Prehanacky po zachode😆 ale zdravy vyplach criev a nato nasadit probiotika 3 dni po 2ks potom po 1ks aspon za mesiac. Nie je dobre nechat takto v crevach hnit potravu,lebo ecoli sa potom roznesie az ku posve. To uz potom tazsie liecit oboje...

veronika_e
7. nov 2019

@jednorozec99 uz to tu bolo spominane espumisan ti pomoze, je to dobre, ja ked mavam taku zaludocnu ako keby koliku si dam a krce hned zmiznu

jednorozec99
autor
8. nov 2019

Dakujem za rady.