Nadmerné cikanie

25. sep 2021

Baby poradte mi trpim dlhodobym problemom a to nadmernym cikanim 😭
Chodim cikat stale do hodiny aj 3x…. Vcera som oslavovala vydrzala som 2 hodiny tesila som, ze sa to zlepsilo… ale dnes ??? Prisaham kazde 5.minut beham 😭😭 mam ovulaciu tak neviem, ci to ma niejaky dopad… na urologii vsetko oka, som objednana na cytoskopiu ale dal mi lieky nezaberaju žial…. U gynekologa mi zistil, že mam Ecoli doberam ATB a tiez nic nezabera 😔 mne tento stav normalne nici moju psychiku od rana som len nervozna z toho a nebavi ma uz nic

mijunik
25. sep 2021

Cukor máš v norme?

sense
25. sep 2021

Moja dcéra mala problémy po ATB musela brat ešte 3 mesiace tabletky urovax alebo tak nejako sa to volalo

autor
25. sep 2021

@mijunik robili mi krvny obraz a vsetko som mala oka

autor
25. sep 2021

@sense ale ja som tie ATB dostala este len teraz a problem mam dlhodoby

anavianavi
25. sep 2021

skus si kupit glukomer a meraj si cukor. staci, ze mas hranicne hodnoty a moze to byt so zvyseneho cukru. Vsetky potrebne informacie su na internete. Dalsim znakom moze byt, ak sa ti sucasne na tele najma krku a hrudi vytvorili bud nove cervene znamienka alebo hnede gulickove znamienka.

autor
25. sep 2021

@anavianavi nie nic take sa mi nevytvorilo

martinkatinka
25. sep 2021

Hyperaktivny mocovy mechur.

sense
25. sep 2021

Ak je problém ne liečený tak jasne ze trvá dlho, mojej zistili ecoli z moču, potom ATB à potom 3 mesiace lieky, ale my sme chodili aj na nefrologiu à plus fyzio na posilnenie mechúra plus merali objem mechúr à keďže ma malý mechúr na svoj vek tak preto všetko okolo... Môžeš mať aj oslabené panvove dno a preto často curas, ak si mala dlhodobo nízky príjem tekutín môžeš mať tie malý objem mechúra, ono pričiň môže byť vela

autor
25. sep 2021

@sense mala robenu tiez cytoskopiu ? A ake lieky brala 3 mesiace ? Ja beriem spasmed vraj by sa malo hned po nich zlepsit, ale nic

sense
25. sep 2021

Urovax brala 3 mesiace, ono my vieme aký problém na dcera

autor
25. sep 2021

@sense a konretne ? Len ten mensi mechur ma alebo daco horsie ?

autor
25. sep 2021

@anavianavi dakujem v rodine ho ma znamy skocim za nim nech mi urobi

sense
25. sep 2021

Mala tu ecoli plus oslabené svalstvo panvového dna, ale fyzi o nám dosť pomaha, a ci lieky pomohli na ecoli uvidíme keď dobrlerie lieky a pôjdeme na kontrolu, zväčšanue objemu mechúra je dlhodobejší záležitosť ale trénujeme, ale už vidno pokroky pomaly ale vidno a možno sa raz dostaneme aj na normu len to nejde rýchlo a ani naraz

vanda323
25. sep 2021

@sense Presne, však? Môže to byť aj oslabené panvové dno...ja.mma taký problém už dlhodobo po druhom pôrode. ..proste stále musím.nosit vložku...zakaslem.a.cikn.si aj nedá sa.to.konteolovat

lasona
25. sep 2021

Mám presne to isté, zakaždým e coli, furt chodiť na wc, v noci aj tri krát🤦🤦a keď mám cestovať tak hrôza 😔kto nezažil nepochopí, tam kde sa pohybujem viem kde sú wc...už som brala kadečo, zakaždým sa mi to vrati

autor
25. sep 2021

@lasona a ked ecoli zmizne zlepsi sa to ?? Ake atb ti davaju ? Ja dnes mam posledne ale zlepsenie ziadne

autor
25. sep 2021

@lasona Ja som inak citala ze pri ecoli to moze suvisiet so studnovou vodou… my ju mame a vy ?

lasona
26. sep 2021

Ako si studenou vodou? Umývam s a teplej do studenej by som nevliezla

lasona
26. sep 2021

Ako kedy, niekedy prejde, niekedy nie .horšie je keď je vonku chladno .a ant mam rôzne..ciproflixacin, biseptol... nepamätám nazvy

autor
26. sep 2021

@lasona nemyslim s chladnou vodou, ale vodou ktora pochadza zo studni 🙂 my byvame v dome a mame vlastnu studnu nie sme napojeny na obecny vodovod… no presne aj ja beriem ATB ciproflixacin a citala som ze tie bakterie su odolne voci nim

lasona
26. sep 2021

To si nemyslím