Na tvári mám 2 dosť vytŕčajúce znamienka a chcela by som ich dať odstrániť

15. sep 2021

Dobrý deň mám na tvári 2 dosť vytrčajuce znamienka a chcela by som ich dat odstrániť. Keď som bola ešte dieťa to znamienko sa mi dosť zvacsovalo a chodila som s tým po doktoroch. Zastavilo sa čiže som to ďalej neriešila. Ale dnes by som ich chcela vybrať. Preto by ma zaujímalo. Platí sa za taký zákrok? Kde mi to spravia? Treba rovno volať kožnej alebo najprv obvodnej? Koľko taky zákrok trvá? A ako prebieha taky zakrok. Ďakujem veľmi pekne za vaše odpovede

marcellka32
15. sep 2021

Nájdi si vo svojom okolí kliniku, ktorá robí takéto zakroky, je to ambulantný výkon (hodinový), umrtvia okolie a vyberú, pošlú na histologiu

monika191019
15. sep 2021

Mne z tváre vyberali dve znamienka v Púchove a bolo to super bez problémov bez bolesti.. úžasný doktor tam bol vtedy

liz_lemon
15. sep 2021

najprv treba ist na kozne, oni ti daju vymenny listok na chirurgiu, vtedy by si nemala platit, otazne je, ako ti to vyberie obycajny chirurg, teda aku jazvu budes mat, skor by som isla za plastickym chirurgom, ale tam sa uz asi bude platit

pribinak
15. sep 2021

Nápis z ktorého si mesta a baby ti dkor odporučia dobrého chirurga z okolia.
Väčšinou sa to robí na jednodňových chirurgiach.

autor
15. sep 2021

Prešov okolie

xsandrax
15. sep 2021

@liz_lemon plasticky chirurgovia sú väčšinou súkromníci a tam si to človek hradí sám a pokial to nie je vyslovene zo zdravotného hľadiska, tak asi jej výmenný lístok ani nedá 😐