Na nohách mám modriny, ktoré vznikajú samovoľne

luuciiia
18. júl 2021

Krasny den
Uz dlhodobo mam problem
Modriny na nohach, ktore vznikaju samovolne...vyzera to strasne. Bola som na roznych vysetreniach a vsetko mam v poriadku...kratasy si uz obliect pomaly nemozem, lebo vsetci sa ma pytaju , co to mam na nohach....prosim hocijake rady? Ascorutin ani nic podobne nepomaha..

marca12
18. júl 2021

@luuciiia bola si na hematologii? Nechce sa mi verit,ze mas krv v poriadku

dzinka777
18. júl 2021

@luuciiia mne sa tiež robia ale na rukách a tiež vraj všetko v poriadku

rachel36a
18. júl 2021

@luuciiia ja to iste...vsetky vysetrenia vratane hematologie, cievneho a pod uplne ok

weronka31
18. júl 2021

@luuciiia ahoj, tiez mavam take problemy. Bola som u hematologa a ten zistil, ze mam krehke cievy a problemy su hlavne v lete ked je teplo. Brala som na to detralex a ten pomohol. Nahrada za neho je Diomax z dr. Maxu ten je bez predpisu a tiez mi pomahal...

benit
18. júl 2021

Ja som dopadla podobbe, modriny ako dibita. Krv ok, ascorutin nepomahal. Skusim ten detralex👌😊
@weronka31

ukulela
18. júl 2021

Podobný problém. Oslabené cievy. Detralex. Mne stačil mesiac. Potom sa to dá upraviť aj stravou, myslím pohanka a pod.

ancovicka21a
18. júl 2021

@luuciiia Neberieš nahodou flector alebo nieco podobne pravidelne?mne sa modriny robili prave z toho,aj je to v pribalovom letáku..

lyci
18. júl 2021

@luuciiia mozno nedostatok niektoreho vitaminu. ale neviem si teraz spomenut, ktory to ma ako priznak

luuciiia
autor
19. júl 2021

@marca12 bola...vsetko v poriadku

luuciiia
autor
26. júl 2021

@ukulela to je na recept?

derdia
26. júl 2021

@luuciiia pocuj a nemas to po ockovani? A ak nie tak nechapem ako je to mozne... Lebo teraz su vserky choroby nasledkom ockovania.