Na ktorý deň ukáže antigénový test pozitivitu?

beatrice1111
1. feb 2022

Ahojte, na ktorý deň nakazenia ukáže ag test pozitivitu?

anjelicek26
1. feb 2022

Individualne... u nas to bolo od priznakov pri delte - treti den, pri omikrone - den na to... CT hodnoty mal 24 a 23 takze ziaden velky rozdiel v infekcnosti ked robili pcr test (ten den co mal pozitivny aj antigen)... od nakazenia to bolo 5 dni - oba razy...

hacula1816
1. feb 2022

to sa podla mna neda povedat. u nas ked mala mala covid, tak proste test ukazal pozitivitu ako nahle sa ukazali priznaky ako teplota

kaila1
1. feb 2022

Dcére pri omikrone neukázal. Jednej áno, druhej som zo zvedavosti urobila antigén hodinu pred PCR odberom, ostal negatívny. Deň predtým, keď sa cítila zle, bolela ju hlava, hrdlo, mala nádchu, proste rozvinuté príznaky, som jej test robila dokonca dvakrát, doobeda, poobede, takisto boli oba testy negatívne.

manus19
1. feb 2022

môj syn mal pozitívnu spolužiačku, je chorý, uz 7 den od kontaktu je dnes - robím mu denne ag test a stále negatívny, mne sa to nejako nechce veriť že je negatívny ale testy stále že nie 🙂 zas existujú aj iné choroby ešte stále, nie len omikron ale človek už je z toho fakt magor

mamina0078
1. feb 2022

Nemusí ukázať mne ukázal úplne slabučkú čiarku uvidím ako dnes pcr ale podľa mňa bude pozitívne... Sestra mala koncom novembra covid tiež antigen nič neukazoval až pcr a to isté pri jej priateľovi tiež nič (opakovane) až pcr

caroline_
1. feb 2022

@anjelicek26 mozem sa opytat? Ako vies ci mas deltu alebo omicron?

anjelicek26
1. feb 2022

@caroline_ deltu vtedy este sekvenciovali a teraz je tu na 85% Omikron aspon tak vraveli na urade, aj s priznakmi to sedi (syn a aj jeho kamarati...) Su dost odlisne...aj nastup, aj priebeh.

telusikk
1. feb 2022

Suhlas, je to individualne. Partner bol pozitivny a u mna boli tyzden negativne vysledky a az nakoniec som bola pozitivna na nejaky 8mi den alebo ako to vychadzalo.

pininka1
1. feb 2022

Neteri po tyzdni az ukazali, synovi cca po 4 dnoch, ale najprv len domace boli pozitivne, ag negativny, az na dalsi den uz bol aj ag negativ.

renka30
1. feb 2022

Dcere sa ukazal pozitivny na 4.den od pravdepodobneho kontaktu s pozitivnym. Testovala som ju kazdy den pocas tych 4 dni. Nakoniec vo stvrtok vecer zacala pokasliavat a uz bol pozit, hoci rano som jej tiez robila, to este neboli priznaky a vtedy bol este negativny.

nevenka
1. feb 2022

@beatrice1111 nevieme, len syn bez priznakov, robili sme mu test pred nastupom do skoly v nedelu vecer ako vzdy a bum, kolajnice. Nic mu nebolo. Dnes ma "zahuhnany" nos, taky pripchaty. Ja mam zapchaty nos a tlak v dutinach uz 5 dni a AG test negativny 🤷‍♀️. Nie sme ockovani. Jedine manzel z nas je ockovany. Vcera bol syn na PCR teste, vysledok este nemame. Tak neviem, od kedy je pozitivny. Syn bol v karantene od minuleho utorka papierovo, lebo posledny kontakt mali v utorok a vo stvrtok nam volali zo skoly, ze mame po deti prist. Pozitivny nam vysiel v nedelu, ale skor som test nerobila, prislo mi to zbytocne, kedze mu nic nebolo...

nevenka
1. feb 2022

@anjelicek26 aky je nastup pri omicrone? Lebo my sme za tie 2 roky neprekonali covid vobec, az teraz to mame a ja som cakala, ze u syna to zacne ako kazda ina viroza, ze mu ocerveneju usi, vystupi teplota min. 38,6 a ja zacnem panikarit 😅🤣. A ono, z cista jasna, bez priznakov pozitivny.

anjelicek26
1. feb 2022

@nevenka bolest hlavy den-dva, zacervenane oci, trochu skriabanie v hrdle... ten druhy den bol syn pozitivny, nic ineho mu nebolo...pozitivitu mal vysoku.

andreakg
1. feb 2022

@beatrice1111 mne napríklad ukázal hneď pri prvých príznakoch,ešte má len trochu hrdlo škrabalo, manžel kašľa,jemu až na tretí deň

sono2
1. feb 2022

Mne príde že tie ag testy sú pozitívne hádam ešte pred nástupom príznakov.
Dcéra bola testovana od utorka, v nedeľu pondelok mala asi najviac chorobu a test nezachytil.
V štvrtok mala pcr pozitívny ale hodnotu už 34 v sobotu negatívny pcr takže kto vie! V štvrtok pred tým utorkom ich teestujú ešte v škôlke a bola negatívna takže pochybujem že mala pozitívny test piatok sobotu alebo nedeľu.
Kamarátky dcéra mala pcr negatívny s tým že keď už mala po príznakoch bola na pcr v stredu cez víkend bola akože chorá/V škôlke s mojou dcérou/
Mala negatívny test ale? Od štvrtka jej načal silnieť ag test v piatok mala koľajnice na opätovne pcr negatívny. A ag pozitívny.. Takže celé zvláštne

lucia147852
1. feb 2022

Niekedy aj nikdy. Poznám viac ľudí kde ag stále neg a pritom rozvinuté príznaky a pcr poz

something
1. feb 2022

Synovi test ag neukazal vobec. V den vysledku PCR tiez negat a PCR bol pozit

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1natasa1
1. feb 2022

Asi ako komu, niekomu sa môže hneď zobraziť, niekomu po niekoľkých dňoch, tak si ho rob pre istotu priebežne každý druhý deň alebo tak 🙂

nevenka
1. feb 2022

@anjelicek26 dakujem, no syn mal brutalne kolajnice na testoch, 2 sme robili pre istotu. Tak to by tak sedelo, ja mam taky tlak v dutinach a stipu ma oci a unavena som, ale to z inych pricin aj, to tazko posudim, ale som bola v nedelu negat., neviem, ci rovno nepojdem na PCR, ked synovi vyjde pozitivny. Asi tak.

katulienkax
1. feb 2022

@manus19 januar - marec je chripkove obdobie. V populacii je v tomto obdobi bezne aj koronavirusove ochorenie, ktore zachyti atg test (vid letak) ale media nam tvrdia ze mame vsetci omikron. Propaganda jak vysita, netusime o co sa tu jedna, to vedia najvyssi

terina25
1. feb 2022

@beatrice1111 syn 3 dni po kontakte priznaky, 4 den poz.pcr. dcera min tyzden neg. Antigen, v sobotu dosla sms o ukonceni karanteny. Nedela pozitivny antigen, vcera pcr negativ ,dnes antigen stale pozitiv. Vysledok ma ist do skoly🤷

bmiroslava
1. feb 2022

Dcérke som robila 3x antigen stale negatívny, príznaky ako bolesť hrdla, bruška, tečenie/respektíve upchaty nos,.... Ja tiež tak, syn podobne... všetko negatívne, ukázal jej až PCR test, syn nakoľko 3 roky nebol na PCR a ja negativna

gabika53
Autor odpoveď zmazal
Zobraz