Na jedno ucho slabo počujem - chrípka

1. jan 2024

Ahoj, som po chorobe a na jedno ucho slabo počujem. Ešte mám sople a kašlem. Kedy sa to upraví alebo kedy vyhľadať doktorku? Pri smrkani cítim akoby som mala v ušiach vlhko.

pribinak
1. jan 2024

Musíš vyriešiť sople, nos a ucho sú prepojené. Kvapky do nosa a pravidelne fúkať nos

kacena4
1. jan 2024

smer dr mozno ri infekcia presla do ucha ja som dostala od dr kvapky do usi tie, po chorobe som nepocula na 1 ucho

autor
1. jan 2024

@kacena4 no len ja nemám ani čuch a ešte mám zajtra posledný deň antibiotiká. Ja počujem len o polovicu slabšie ako na to druhé ucho. Takto chorá som veru ešte nebola. Najskôr to začalo ako hrdlo sople potom u dr že mandle zapálené že angína a uz vtedy jej hovorím že zle počujem a nemám čuch. Tak dr že to je tak z dutín soplov jedno druhé prepojené že to prejde samé do 2 týždňov a aj čuch sa vráti keď budem zdravá .... Tak ja neviem

kacena4
1. jan 2024

no mne to spravilo pri covid pred 2 mes. a dal mi okrem atb aj lieky na ucho a poslal ma na usne (kde ma ale pre chorobu nechceli vziat)

autor
1. jan 2024

@kacena4 tiež má napadlo že toto bol covid ale 6 testov a negatívne. Ale tie príznaky a prvé dni nechutná bolesť hlavy. Ako dlho si sa z toho dostávala?

kacena4
1. jan 2024

3 tyzdne pn a potom postupne