Na dotyk bolestivé znamienko

26. jan 2022

Ahojte, chcem sa poradit. Mam na tvari jedno znamienko, je na urovni licnej kosti, cize aj ked si davam make up tak znamienko je tiez sucastou. Vcera ako som sa odlicovala som si vsimla, ze ma to znamienko alebo teda ta oblast boli. Chcem sa objednat aj ku koznej, ale predtym by som chcela vediet ci ma niekto s tymto skusenost.
Dakujem.

sima338
26. jan 2022

určite smer dr, tie znamienka treba mať pod kontrolou.

autor
26. jan 2022

@sima338 no akurat som si to pozrela a to vyzera akoby sa mi spravil pupak pod znamienkom.

nelinka888
26. jan 2022

Môže byť že to máš taký vriedok, niekedy sa aj mne spraví vedľa znamienka ktoré mám na čele, netreba hneď panikáriť 🙂

autor
26. jan 2022

@nelinka888 tiez sa mi zda ze som to uz mala. Mam to na tvari na takom “frekventovanom” mieste :D lebo aj ked telefonujem tak ta cast lica sa dotyka telefonu.

macekovam
26. jan 2022

Mne kožná radila použiť framykoin...

tehotna40
26. jan 2022

Ja som mala pupacik takto pod znamienkom a dosť to bolelo, dala som si nato tekuty púder aby sa pupacik vysušil asi za 2 dní to prešlo. Ak neprejde smer kožná určite, s tými ziamienkami nieje sranda keď sa to zanedba. Veľa zdravia

autor
26. jan 2022

Dakujem. Je to asi naozaj pupak v/vedla znamienka. Siel mi uz odtial aj hnis po jemnom stlaceni a je to lepsie.