Musím ísť ešte na PCR test?

maculka8
9. dec 2021

Prosím vás ak vám vide, že ste pozitívny na antigenovom teste musíte sa prihlásiť aj na PCR test aby vám bolo prekonanie uznane? A potom musí ísť znova na ten PCR test po 10 dňoch že už je negatívny??? Ďakujem

petka3012
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenah31
9. dec 2021

@maculka8 od 15.11. ti príde potvrdenie o prekonaní pre potreby kovid pasu len ak si pozitívna aj na PCR teste. AG už nestačí. Ale na opakovaný PCR test ísť už nemusíš.

weva0188
9. dec 2021

@maculka8 Ja som bola 2 dni po antigenovom, pcr pozitívny,ale krantena mi končí 10dni od ant.testu a už nemusím na pcr. Aspoň mi môj dr. takto povedal, hygiena sa so mnou moc nezaoberala🤷‍♀️

weva0188
9. dec 2021

A na pcr som ušla kvôli tomu aby som mala papier o prekonaní.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
primadona
11. jan 2022

@weva0188 ahoj a to potvrdenie o prekonaní covidu si si ako vybavila?a prosím ťa apapier o ukončení pn ti dala doktorka a ty si zaniesla do zamestnania?dakujem

weva0188
11. jan 2022

@primadona ahoj,ja som si to nechala poslať na mail
https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-validate-...
Som na materskej, ja som nepotrebovala od obvodného papier, ale partnerovi ho dal lekár, prvý deň po karantene ho zaniesol do práce

primadona
11. jan 2022

@weva0188 dakujem tam ale pýta nejaký číslo covid pasu a to ja nemám,nevyznám sa v tom vobec mne ešte neprišiel ani výsledok pcr testu to číslo covid pasu mi príde sms tiež?

palicka
11. jan 2022

@primadona číslo COVID pasu je stále to iste. Na testovaní, ockovani…. V sms ho máte vždy uvedené

primadona
11. jan 2022

@palicka lenže mne žiadna sms neprišla

elizita
11. jan 2022

@primadona to ste sa doeyraz nikdy netestivali ked nemate cislo covid pasu?

primadona
11. jan 2022

@elizita pcr testom nie iba antigenom