MUDr. Sven Szedély vo Zvolene. Doporučujete ho?

blela
4. jan 2011

ahojte chcela by som sa opýtať babeniek ktoré poznaju alebo maju skusenosť s panom doktorom Sedelym zo Zvolena..dakujem moc krát už som sa vela krát popalila na gynekologovi teda ubližila sama sebe jeho nevedomostou a podobne tak by ste ma potešili akou kolvek informaciou a skusensoťou..

vanniekerk
5. jan 2011

Ahoj, ja som u neho mala iba moj prvy utrasound scan - zdal sa mi, ze ako odbornik je ok. Takisto mi dobre urcil termin, co mi potom potvrdili na 20. tyzdnovom ultrasounde. Ja nebyvam na Slovensku, ale mama spominala, ze Sedely sa vyzna v tom, co robi. Ja som potom este bola na kontrole u ineho gynekologa v Detve a odisla som od neho so slzami v ociach - taky necitlivy pristup som v zivote od ziadneho doktora nezazila! (teraz si nespominam na jeho meno).

karolinocka1
5. jan 2011

Ahoj,tak u Svena som rodila svoje prve dieta bola som niekolko krat u neho na ultrazvuku bol fajn a potom co osud nechcel nakoniec bol mi aj pri porode bol sice vybaveny ale pred tym som ho nikdy nepoznala.Rok po mojom porode sme ho oslovili este raz a operoval mojej maminke cysty tak isto skvele.Teraz som po osmych rokoch znovu rodila ale uz sa mi nepacilo ze musim dat nemocnici tolke peniaze a doktorovi s toho skoro nic nejde a tak som odrodila sice u primara ktory tam vobec nebol mal operaciu.Odrodila ma sestricka Gibalova super mozem len chvalit super mily pristup.a porod bol tazky ale s jej pristupom som to zvladla.
Ale Sedelyho odporucam.

blela
autor
6. jan 2011

jej tak super aj ked len dve zatial odporučania aj a tak ma to potešilo a posunulo v pred hladať uneho dôveru..dakujem babulky..ja osm už bola na nejakých vyšetreniach uneho a tiež sami pristup pačil len po mojich skusensotiach mi slova nestači alebo dokiho čo som mala pred tým ten len planoval a rozprával a bla bla až sa to natiahlo na dobu troch rokov a začina to mať dopad na psychiku čo vobec nieej dobré spojenie s tužbou otehotnieť..nehovorim že len som sa držala slov vždy sa pridružili problemy ktore bolo treba doriešiť a potom hladať ineho gynekologa až vyšla stoho taka dlha doba..:(

beba333
3. feb 2012

Ahoj blela.... ak tak dlho skúšaš ako hovoríš, tak by som vôbec nehľadala riešenie v zmene gynekológa. Ja k Svenovi chodím už asi 4 roky a je ozaj fajn, ale ak chceš skutočne otehotnieť, teba už ísť na to nejako inak. Ja som k nemu prešla tiež po pár rokoch snaženia a myslím, že sme zase u neho len niečo dookola skúšali a bez výsledku. Nakoniec sme sa rozhodli pre asistovanú reprodukciu a našej psychike to veľmi pomohlo... Zatiaľ sme ešte len v štádiu prípravy, ale je to úplné iné ako tých 7 rokov dozadu. Sven je fajn a mám ho hrozne rada, je príjemný a dobrý, ale po troch rokoch treba ísť určite niekde inam... veľa štastia. 🙂

mimuska7
3. apr 2012

Ahojky, ja som pri Dr. Sedélym rodila svoje druhé bábo ( po 12,5 roku) a nemôžem povedať jedno zlé slovo. Celkovo som vychytala super zostavu pri pôrode. Pri zašívaní mi dal do poriadku aj veci, čo pri synovi ( pri prvom pôrode ) iný doktor nespravil úplne asi ako mal. Vždy som to cítila ( také ako ťahanie). Od včera som k nemu prešla aj ako jeho pacientka, lebo s doterajšou p. doktorkou akosi neviem nájsť spoločnú reč. Je dosť odmeraná a po nepríjemnej skúsenosti v poslednom období som k nej stratila dôveru. Je to skrátka žena. Podľa mňa chlapi majú lepší a citlivejší prístup ako ženy. No sú aj výnimky. Ale on je naozaj super. Citlivý, jemný a hlavne kľuďas. Moja sestra má tiež problémy s otehotnením a tiež jej dosť piomohol a aj psychicky. Teraz chodí do Martina, do centra pre problémy s otehotnením HELIOS a je veľmi spokojná aj keď im prvé umelé oplodnenie nedopadlo úspešne. Ale psychicky to dobre znáša. Tak želám veľa šťastia...

romanecka
25. jan 2013

Ahojte, ja som tiež so Szedélym spokojná. Vždy sa pýta, či všetkému rozumiem, vysvetľuje... Síce som mala skúsenosť že sa dosť "kopol"- a to tak, že sme chceli 2. bábä a bola som u neho na folikulometriu- vravel že tento cyklus na otehotnenie nevidí priaznivo (žiadne dozrievajúce vajká) a po mesiaci som prišla s bublinkou v brušku :D Teraz k nemu chodím na poradne, aj fotku vytlačí, ked chcem 🙂 pomeria, poukazuje... Nemám s ním žiadny problém. Sestrička je svojská, baby na ňu nevravia bohvie ako- ale ja som s ňou nemala zlú skúsenosť, nemala som žiadny problém. Jedine, čo sa mi nepáči, že berie krv postojačky 😀 😀 Ale to je asi zvyk... Toto je môj 4.gynekológ a 2.najlepší. Ešte spomeniem, že sa u naho dokopy za nič neplatí- iba 10Eurový ročný poplatok.

vivian27
4. mar 2013

Ja takisto k nemu chodím skoro dva roky a som spokojná 🙂 veľmi milý, prehliadka nie je nepríjemná. Dnes som u neho bola na sone a tiež mi ukázal fazuľku, nezahŕňal ma odbornosťou ale rozprával sa so mnou ako s mamičkou prvorodičkou, čo ešte polovici vecí nerozumie 🙂 chodí k nemu aj veľa kamošiek, aj moja mamina a nikto na neho zatiaľ nepovedal ani jedno zlé slovo 😉

charrllotte
8. mar 2013

Ahojte, tak ja som pri Sedelym ml. rodila a skusenost nikdy viac... teraz planujeme druhe dietatko a uz to nenecham na nahodu ale vyberiem si lekara na porod 😒

holubicka8
24. okt 2013

Vsetko ide z neho ako z chlpatej deky, posobi na mna, akoby bol vyhasnuty. Viem, ze je to narocna praca, moj muz je lekar, ale uvazujem o zmene lekara. Ako prvorodicke mi toho vela nepovedal, skor ma vystrasil. Vobec som sa nevedela s nim dohodnut, aby bol pri mojom porode, ani mi nevedel nikoho odporucit v zv, preto som rodila v BB u Dr. Molitorisa. Vyborny! Pred Sedelym som chodila k dr.Galadovi, ten je vyborny, len velmi zaneprazdneny, takze u neho je to ako na beziacom pase. Ma malo casu, aby sa Vam dlhsie venoval a pri nom 2 sestricky pri vysetrovani, co mi trosku vadilo, bolo to neosobne. Uvazujem nad Dr.Haringom. Ma vyborne referencie, len ordinuje na poliklinike, co je trosku od ruky pre mna, ale nevadi...Vsak na vysetrenie chodim raz do roka 🙂 Pokial nebudem zas tehulka 🙂

holubicka8
24. okt 2013

Mne s otehotnenim pomohol dr.Galad, snazili sme sa 4 roky. Ale je pravda, ze som zacala cvicit jogu, pit alchemilkovy caj a splnovu vodu. Co pomohlo, len panboh vie 🙂 Ale nieco pomohlo, comu sa nesmierne tesim.