MUDr. Mečírová v Trnave

anastazka12
4. jan 2016

Ahojte,
prosím máte dáku skúsenosť so zubárkou Mudr.Mečírovou z Trnavy? Aká je? aké má ceny? za aký čas objednáva - berie aj deti?
Má dentálnu hygieničku? Robí bezbolestne? Odporúčali by ste ju aj pre tých čo majú panický strach zo zubárov??? Ďakujem pekne za každú odpoveď.

klaudulenka
5. jan 2016

ahoj,ja k nej chodim je to super osobka,citliva...urcite odporucam,ceny ok,,,objednáva tak cca za 4 mesiace-ale treba si zavolat...al novych pacientov uz neberie lebo toho ma vela iba ak k nej patrite podla obvodu,berie ajdeti a ma k nim super motivacny pristup.robi podla mna bezbolestne a citliv,neviem ci ma dentalnu hygienicku,ma sestricku aj ta je super,,,odporucam ju urcite aj pre tych co maju panicky strach...ja som mala panicky strach z trhania zubov ale urobila to tak citlivo a empaticky aj sestricka super povzbudila ze kebyze mi to ona netrha tak sa tam urcite zosypem....

anastazka12
autor
5. jan 2016

@klaudulenka Ďakujem krásne za odpoveď,áno patríme k nej podľa obvodu...
Som rada, že je teda taká empatická, lebo ja mám panický strach zo zubárov - nakoľko mám zlú skúsenosť...
Ešte sa spýtam na vybavenie - je to nová ambulancia? má aj rengen?
Ja by som potrebovala aj dentálnu hygienu - neviete koľko za ňu berie?
Ešte sa spýtam - koľko má rokov? staršia?

klaudulenka
5. jan 2016

ona je mladsia odo mna a ja mam 33 tak ona moze mat tak asi 30 odhadujem,,,ale podla mna je to dobra odbornicka....rtg nemá treba ist na polikliniku na rtg ak je treba ale to je blizko...ma novu ambulanciu o tej dentalnej hygienicke neviem ani netusim zeco to je...

anastazka12
autor
6. jan 2016

@klaudulenka Ďakujem pekne za info. No dentálna hygiena je - že Ti dá dolu zubný kameň, povlaky...v niektorých ambulanciách má lekár čisto na to dentálnu hygieničku - tak asi to robí ona.
Fúha tak ona je taká mladá no super. Hádam naberiem odvahu a zavolám tam - som strašný bojko.

klaudulenka
6. jan 2016

tak držím palce..ale neviem či teraz nemá náhodou ešte dovolenku-lebo ja som sa tam v utorok nemohla dovolať..ale ved skúste vo štvrtok...majte sa 🙂

anna0607
27. apr 2017

ona je super, mám s ňou dohodu, že keď ma to bolí na nevydržanie, tak zdvihnem ľavú ruku. Nakoľko po pravej ruke je pani zubárka.

Ceny sú ok.

fafa20
17. sep 2021

Môže me volado zjistit koľko stojí u mami zubarky mostík kovokeramicky ???? Cca