MUDr. Kajab z Bratislavy a vaše skúsenosti s ním

barbi_19
29. dec 2011

..zijem v Karlovej Vsi (obvod 4) a mohli by ste mi poradit ktoreho mas skusenost p.gynekologa Jozefa Kajaba..a je dobry gynekolog?

silvia74
30. dec 2011

chodim k Mudr. Kajabovi uz niekoko rokov a je to vyborny, velmi dosledny gynekolog a aj ludsky. Pokial viem, tak uz ale neberie nove pacientky, nakolko ma toho vela, ale ked si z Karlovky,tak mozno ta zoberie, skus zavolat sesticke, tak je tiez velmi fajn

marvilka
30. dec 2011

ahoj, ja chodim k doktorovi a je neskutocne dobry lekar, ludsky a precizny. Aj ked som mala daky problem, nikdy som necakala so stresom v cakarni, ze co mi zase povie, alebo aku bude mat naladu. Ozaj odporucam, aj ked tiez som pocula, ze nove pacientky neberie. Ale to viem o tych, co nie su z jeho priradeneho obvodu, tak skus stastie. Ako pise silvia, zavolaj, pripadne tam skoc a sestricka ti povie -je tiez velmi mila a ochotna 😉

lenocka23
16. nov 2012

ahojte, chcela by som obnovit tuto temu... rada by som chodila k dr Kajabovi, no uz par dni sa tam neviem dovolat, aj ked volam v case,ktory maju na nete, bud maju vypnuty mobil alebo nik nedviha... neviete ci este ordinuje v Karlovke a ci berie aj nove pacientky? dakujem

sevi
30. nov 2012

je to lekár na jedničku.po všetkých stránkach!

zitaje
4. dec 2012

Doktor Kajaba je vyborny lekar. Profesionalny, trpezlivy, dokladny, citlivy, ludsky. Nove pacientky tusim neberie, alebo ak, tak len z obvodu. A aj sestricku ma fajn 🙂

dadka1982
19. máj 2014

je to skvelý lekár a osobne by som ho nevymenila za nič na svete. dôsledný trpezlivý a príjemný.

celli
9. jún 2015

baby, nebola som na prehliadke uz asi 5 rokov, predtym som chodila k mudr. kajabovi, ale nepatrim do jeho obvodu, myslite ze ma vyradil z evidencie, alebo tam mozem kludne ist opat?

bona_dea
11. sep 2017

Chcem obnoviť túto tému. Berie aktuálne tento doktor aj mimobratislavské pacientky?
Zmenilo sa u ňho niečo? Prístup, čakacia doba na objednanie na vyšetrenie, čakanie v čakárni a pod.?