MUDr. Jaroslav Hlavačka z Nitry. Je dobrý?

poisonblu
6. dec 2011

Kočky, rada by som prestúpila k tomuto gynekologovi. Je dobrý? A kde sídli? Lebo na nete som našla, že na Chrenovej, ale tu som čítala, že má ambulanciu na Klokočine. Vďaka.

alexandrag1
6. dec 2011

Je výborný,dolu klobúk pred takým lekárom:Na Klokočine na poliklinike ma ambulanciu...

mrauco
16. jan 2012

aj ja k nemu chodim, je v pohode, len problem je ze sa objednava a uz sa mi stalo,ze som aj napriek tomu cakala.

binka79
18. jan 2012

ahojte, babenky, aj ja k nemu chodim a nemam s nim problemy 🙂

nana80
18. jan 2012

rada pridám aj ja svoj názor jeto zatial najlepši doktor s akym som sa doposial stretla,milý ludsky a hlavne odbornik.je pravda že sa objednava a niekedy aj čaka ale pacientky su na 1000% vybavené + má v ordinácii aj sono a môžete sa spýtať na hocičo.takže ja ho možem len vrelo odporučiť a aj vybavenie ordinacie je moderne.

vilimecka
25. jan 2012

Ahojte dámy, ja sa môžem len pridať a súhlasiť. Ja som spokojná, je fajn človek aj lekár. Je dobrý odborník a odpovie na všetko. Príjemné prostredie v ambulancii. Má fajn sestričku. Dá sa s ňou pokecať. To, že sa objednáva je podľa mňa dobré, lebo nemusíte čakať celé doobeda. Akútne stavy berie hneď. Takže tak

kika1111
25. jan 2012

..ja som od tohto doktora odišla..vlastne som k nemu začala patriť nie z vlastnej vôle, chodila som k pánovi doktorovi Čechovi, ktorý zomrel a jeho pacientky potom automaticky prebral pán Hlavačka... nevyhovovalo mi, že sa musím aj kvôli receptu objednávať..a pohár prekypel, ked som mala v lete vážne problémy, skončila som v nemocnici na pohotovosti - na vlastnú zodpovednosť som išla domov - nenormálne som krvácala mimo cyklu. no hned v pondelok som sa mala hlásiť u môjho gynekológa.. ked som tam volala, že mám taký a taký problém a potrebujem vyšetrenie, sestrička mi oznámila, že pán doktor tam je, ale ja nie som objednaná... Hned som teda zašla do ambulancie pána Gilana a on nemal problém ani s tým, že nie som objednaná, ani s tým, že k nemu vôbec nepatrím. Zobrala som si potom kartu od doktora Hlavačku a odvtedy chodím ku Gilanovi.. - to je pán doktor ako má byť. Teraz som tehotná a stará sa o mňa fakt dokonale. Nič lepšie ako ísť k nemu som nemohla urobiť!

love232
2. nov 2012

Je naozaj výborný ja snim nemam žiadny problém 🙂 termin mi vypocital a o den skôr som porodila 🙂 je naozaj perfektný spoľahlivý mily a robi vsetko čo najlepsie aj sesričku ma zlatú 🙂

siposova
6. nov 2012

taak , ja som k tomuto doktorovi prestúpila od doktora Krjaka , s ktorým som spokojná nebola a pana doktora Hlavačku si neviem vynachváliť je vinikajúci , milý, poradí s hocijakou vecou ...možem mu hocičo povedať ...od kedy som zostala tehotná k nemu chodiím a možem vám ho len odporučiť , aj sestrička je super vždy som s nou fajn pokecala 🙂) len nejak nám termín nevychádza kedže už sme den po termíne , ale to bude tým že mam leniveho syna :D

enya00
6. nov 2012

Je super len tam ma vzdy naval,no to preto lebo je dobry 😀

majka1912
28. jan 2013

Ahojte...aj ja uvažujem nad doktorom Hlavačkom. Takže zhrňme si info:
-výborný prístup k pacientke
-je mladý (cca. 40 rokov)
-moderná ambulancia + SONO
-problém s objednaním; dlho sa čaká aj na objednanie aj v ambulancii (cca. hodinka); a objednanie musí byť aj kvoli predpísaniu receptu
-akútne stavy berie bez objednania
...súhlasíte???🙂
+aké su u neho poplatky? platí sa aj niečo ročne? prípadne za nejaké bežné úkony?
Ďakujem 😉

hvno
1. aug 2013

Dobrý den chcela by som sa spýtat na pana Dok.Hlavačku telefone cislo nikde ma nezdvihaju. Dakujem

freyjanr
1. aug 2013

Na klokocine v poliklinike sídli.je veľmi milí nemám s ním žiaden problém ale nič závažné som s ním neriešila lebo mám úplne bezproblémové tehotenstvo

m_ij_ka
30. aug 2013

ja k nemu chodím, je super, som s ním maximálne spokojná. Pevnú linku do ordinácie má zrušenú

mauka
30. aug 2013

ja som s nim tiez velmi spokojna 🙂 nevyhoda je len to dlhsie cakanie,aj ked som objednana 😒

bambulka12
3. okt 2013

Ja s nim nemam zatial ani jedinu dobru skusenost ☹ .Najskor mi povedal,ze som stara,mam 38 rokov a cakam svoje druhe,vytuzene dietatko a dnes mi povedal na moju otazku,co to znamena preavia centralis (mam to napisane v tehotenskom preukaze,nakolko mam vcestnu placentu ) odpovedal,ze nie sme na besede,aby mi vysvetloval veci,co sa mna netykaju.Ja ho hned,ako to bude mozne urcite vymenim.

misa3385
6. nov 2013

Ahojte, nemate niekto niekto nahodou aktualne cislo na dr. Hlavačku? Mam 037/6504440, ale to nie je funkcne. Dakujem moc

sonulka81
7. nov 2013

ahoj misa3385 číslo je 0948 527 387 ja som u neho cca 6 rokov a nikdy som nemala z neho zlý pocit...

tara22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorry
11. júl 2014

berie este pacientky doktor Hlavacka ?

mokin
19. nov 2014

Ja nechápem tie pozit. reakcie na Hlavačku. Presne ako píše Bambulka12, žiadne debaty do hĺbky, neznáša informované pacientky, vtedy začne rozprávať po latinsky, aby sa vyšvihol. Na prvý pohľad je sympatický, ale ja som bola veľmi neskorá prvorodička s rôznymi diagnózami - nevedel mi na nič odpovedať, správal sa ješitne a vždy vravel, že to teraz nebudeme riešiť a vlastne nikdy nebol ten správny čas.Nakoniec som všetko riešila inde aj keď som patrila k nemu. Ľutujem, že som bola tehotná uňho, vždy som odchádzala znechutená. Už uňho nie som mala som odísť hneď.

iplilien
1. dec 2014

ahojte dievčatá, prosím neviete mi poradiť kto zastupuje MUDr. Kunského, lebo teraz má dovolenku a neviem ku komu by som mala akútne zájsť. ďakujem 🙂

drobinko
10. nov 2016

Ahojte kočky... chcem sa opýtať na t.kontakt na doktora Hlavačku. Mám dve rôzne čísla,ale ani jedno nie je funkčné... ďakujem. 🙂

zuzicek88
10. nov 2016

@kika1111 Prosim ta,ak sa smiem spytat,kde tento lekar ordinuje a kartu si si musela vyziadat od byvaleho lekara ty,alebo si ju vyziadal on?

andy_07
30. aug 2017

Ahojte prosím vás máte aktuálne číslo na dr Hlavačku? nikde na nete ho neviem nájsť a súrne potrebujem dať vyšetriť moju 15 ročnú dcéru. našla si hrčku pri bradavke a všade nás odbíjajú. Ja patrím dr Uharčekovi a tam ma sestrička odbila že je moc mladučká a také vyšetrujú v nemocnici u dr Lajtmana lenže tam ma zas odbili že keď už 15 dovŕšila tak musí byť zo zákona vyšetrená u normálneho gynekológa pre dospelé .. Tak mi poradila dr Hlavačku vraj so ho mladé chvália len žiaľ nikde na nete nieje kontakt na neho... ☹ Budem vám veľmi vďačná..

danielak84
30. aug 2017

Ja som k nemu tiez chodila ale odisla som lebo vobec nebol ochotny riesit moj problem.Potratila som v 12tt a ked som mu povedala ze v minulosti mi zistili zvysenu zrazanlivost krvi a ci to nema nejaky suvis s tym tak ma odbil ze to sa riesi az po tretom potrate.Hned ako som znova otehotnela zmenila som dr a moja nova dr ma ihned poslala na hematologiu kde sa potvrdila zvysena zrazanlivost,hned mi dali injekcie a nastastie vsetko dobre dopadlo.Keby som ostala u Hlavacku mozno by to zasa skoncilo zle.

andy_07
30. aug 2017

@danielak84 prosím Ťa a komu teraz patríš? ja mám problém že dievčatá v takomto mladom veku lekári moc nechcú vyšetrovať ☹ a ja som zúfala lebo si nás pohadzujú ako horúci zemiak 😢

danielak84
30. aug 2017

🙂@andy_07 tak ja uz nie som najmladsia.Chodim k dr Vondrakovej a neviem si ju vynachvalit.

andy_07
30. aug 2017

@danielak84 Ďakujem už som dostala na ňu typ práve som si ju vyhľadala na nete idem jej skúsiť zavolať 🙂 ďakujem... 👍❤

andy_07
30. aug 2017

@danielak84 Tak sme objednaní zobrala nás úplne bez problémov 😉 tak dúfam že bude všetko ok... 😉