MUDr. Jaroslav Hlavačka v Nitre

patka_1
1. feb 2012

Ahojte babulky! chodite niektora tomuto dokymu? ste s nim spokojne? lebo ja zatial velmi 🙂 chodim k nemu necely rok...piste skusenosti a taaaak, pokecame co a ako, ci vam niektorej pomohol otehotniet a podobne, hmm? 😉 😉

kamilkanr
1. feb 2012

Patka, ja k nemu chodim, vyse 2 roky. Podla mna je dobry odbornik, vysvetli co sa opytas. Pocas tehotenstva sa prikladne staral. 🙂

patka_1
autor
1. feb 2012

@kamilkanr tehotna kolegina k nemu tiez chodi a to ze sa prikladne stara ako vravis mozem len potvrdit 🙂 chcela by som vediet ako postupuje ked sa nedari otehotniet...ja beriem uz skoro rok Duphaston a o mesiac mam ist na krv cez ms a potom na sono...ty si otehotnela bez problemov? 🙂

pharmanex
2. feb 2012

@patka_1
z hľadiska biochémie sa tvoj lekár nevyjadril správne, pre teba je v tomto období snaženia sa veľmi dôležitá výživa a pokiaľ nie je dostatočná zo stravy, treba si pomôcť vitamínovými doplnkami avšak takými, ktoré navzájom podporujú vstrebávanie, aby vitamíniky cez tvoje tele len neprešli, ale dopravili sa tam, kam patria. Na vysvetlenie: Niektoré vitamíny sú rozpustné v tukoch a iné vo vode a niektoré sa navzájom podporujú pri vstrebávaní...

zuzankanr
23. mar 2012

Ahojte bebenky! Čo sa týka pána doktora, tak potvrdzujem samé dobré skúsenosti. Naozaj veľmi tolerantný, trpezlivý, milý a ústretový človek. Patka, ja som mala tiež tak trocha problémy s otehotnením, a brala som tiež Duphaston. Neskôr som si však uvedomila, že ten neúspech bol spôsobený tak trocha aj z mojej strany, keďže sme sa na bábätko strašne "sústredili"... až som tým začala byť posadnutá, na a keď sa neustále nedarilo, tak to bolo ešte len horšie. No a potom sme si povedali s manželom, že teda kašleme na to, a že ak to má byť, tak to určite príde 🙂 A mali sme pravdu. Naša Zuzanka bude mať čoskoro rôčik a je to náš najväčší pokladík. Čo sa týka vitamínov. Myslím si, že si treba asi tak "komplexne" preskúmať celú životosprávu a hlavne aj pracovné prostredie, ktoré aspoň na mňa veľmi zle vplývalo, keďže majiteľku našej firmy nemožno nazvať ničím iným ako intrigárskou, úbohou, hlúpou "sliepkov", ktorej každodenou náplňou práce bolo vytváranie nervozity a stresu v práci ☹ Čo vám poviem klasický prípad "príkladného" slovenského podnikateľa, ktorý sa na podnikateľa vie tak akurát "hollywoodskym" veľkolepým štýlom zahrať 🙂 No kašlať na nich, v konečnom dôsledku, ti chcem tým iba povedať, že mne veľmi pomohol taký ceľkový "nadhľad" nad mnohými vecami, z ktorých som si dlhodobo robila "veľkú hlavu" a možno to malo práve vplyv aj na ten neúspech s mimčom! No a čo sa týka toho úžasného PHARMANEXU?!!!!!!!!!!!! Bože chráň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ďalší šarlatáni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už mi je z nich všetkých na gŕcanie, iba ľutujem tých ľudí, ktorý sa tým dajú poblázniť. Všetko sú to iba dokonalé marketingové ťahy pripravené na zúfalých ľudí! Ich najväčšiou úbohosťou sú tie ich "mítingy", kde si tlieskajú ako idioti a tešia sa svojim úspechom a percentám "oblbnutých ľudí". Napadla ma taká vtipná vec s tým súvisiaca, že Norina hláška: Nenechajte sa ojeb..ť. Tak asi toľko ku PHARMANEXU NUSKINU aj ľuďom čo to zastupujú. Dievčatá, pozitívna energia - všeliek a viera. Nebojte sa podarí sa to. držím palce patka.

zuzankanr
23. mar 2012

@patka_1
@kamilkanr
A baby skoro som zabudla, čakáme druhé bábo. Ale pśśśt. Je to ešte veľmi čerstvé. Neskutočne sa však teším 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz