MUDr. Andrej Monošík v Považskej Bystrici

miriam1234
7. aug 2014

Ahojte mamicky, chcem Vas poprosit, kto mate skusenosti s extrakciou zuba mudrosti u zubara Monosika, aby mi dala vediet, chcela by som ist k nemu na trhanie len mam hrozny strach. Vdaka

katarinazavo
25. mar 2019

@miriam1234 ahoj ako si dopadla mám taký istý problém

miriam1234
autor
25. mar 2019

@katarinazavo ahoj, išla som tam že sa spýtam či by ma objednal a on že môžem počkať a hneď to aj vytrhne,už tam ani sestrička nebola. Len pichol injekciu chvilenku počkal ani som nevedela že už ide trhať a keď ma začalo naťahovať lebo nemám moc rada keď sa mi v ústach sparaju,tak len povedal,v kľude už je vonku😁 úplná paráda ale s druhým sa nedokážem akosi donutit tam ísť aj keď to bolo rýchlejšie ako keď mi zubárka vŕta..neviem ako to tam teraz chodí,predsa to bolo pár rokov dozadu ale za mňa vtedy úplne super

katarinazavo
25. mar 2019

@miriam1234 a v akom stave ste mala zub ?? Lebo mne moja zubárka trhala zub a sa jej zlomil a koreň mi ostal dnu, a aká to je zubná ambulancia??

miriam1234
autor
25. mar 2019

@katarinazavo ja som mala pol zuba vyrasteneho,on má dosť bolel keď rástol preto som ho chcela dať von a mojej zubarke som moc neverila preto som išla hneď tam a ambulanciu má tam pri tom veľkom parkovisku ako s aude od Žiliny,neviem Vám to vysvetliť čo tam je blízko iné lebo pb poznám veľmi malo