Mrcha po šestonedelí

majka4848
7. jan 2017

Ahojte, som skoro na konci šestonedelia a už som sa cela vyčistila, teda mala som taký pocit. Ale asi pred dvomi dňami som začala krvácať. Chcem sa opýtať, či to môže byt menstruacia alebo to ešte patrí k tomu čisteniu ? Chcem si začať sledovať ovuláciu, tak či to už možem brat ako menštruáciu alebo ešte nie 🙂 ďakujem za odpovede a vaše skúsenosti

tyelde
7. jan 2017

Môže to byť oboje

gabona1
7. jan 2017

Ja si myslím, že je to ešte čistenie po pôrode, ja som ho mala skoro 7 týždňov. Potom som nemala menzes skoro rok, pretože som kojila. Ale je to individuálne.

lulu369
7. jan 2017

@majka4848 môže to byť menštruácia aj čistenie. Aj tu platí, že je to pri každej z nás iné....Tu ti asi neporadí ani jedna z nás, môžme ti len napísať naše skúsenosti...
U mňa to bolo síce takmer rovnaké po všetkým troch pôrodoch. Po prvom pôrode som sa čistila celých 6 týždňov, po druhom 5 a pol a po treťom 5 týždňov. No potom som celý čas kým som kojila menzes nemala, prvý krát 2 roky, potom 17 mesiacov a nakoniec 16 mesiacov som nevedela čo je to menzes😉

sibalka21
7. jan 2017

Ja som dostala MS presne 4 tyzdne od porodu... Vedela som, ze je to MS lebo som po porode len spinila asi tyzden, po dalsom tyzdni som zacala mat kramove bolesti, proste PMS, zacala som krvacat ako pri MS a trvalo to presne 4 dni, mesiac nato som dostala znovu... Cize som si 100percentne ista ze to bola MS.... V tvojom pripade to moze byt tak isto 🙂 Ale ak si chces byt ista, pockala by som este dalsi mesiac a uvidis kedy pride MS 🙂

lukamka
7. jan 2017

ja som mala 20 dni po ukonceni cistenia dvojdnove spinenie plus ms bolesti a o dalsich 20 dni zas, len malinko viac - ale stale staci len najtensia intimka.
Ja to povazujem za ms, aj ked takuto slabunku
babatko mam plne dojcene