Môžem zjesť trojdňovú bagetku s vajcom?

luci550
23. máj 2017

Ahojte, mam blby problem ale problem, v nedelu vecer som si urobila bagetku s maslom, s varenym vajcom, salatovymi listami, s dijonskou horcicou a tvrdym syrom..dala som si to pekne zabalene v potravinarskej folii do chladnicky a je tam do dnes tj do utorka....mam to zajtra zjest? Tj stredu rano? Este by ste to zjedli ci vyhodili?

bombonka
23. máj 2017

Tak toto je sila

tncka
23. máj 2017

@luci550 pokazena byt nemusi,ale uz by som ju nezjedla

henikav
23. máj 2017

@luci550 ja mam napad, necakaj do zajtra ale aspon do piatku, potom to uz bude jasne co s tym dalej 😉 Nie ale vazne, dnes by som ju este zjedla ale zajtra uz nie

6699333
23. máj 2017

Hahaha dobrý vtip

terina25
23. máj 2017

Ja by som pockala kym nebude zelena 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

terina25
23. máj 2017
momoqui
23. máj 2017
lussy666
23. máj 2017

Nebud sebecka a daj to potomkovi zajtra na desiatu..snad sa o taku dobrotu podelis;)
A akoze ked je zabalena vo folii, a chladnicka chladi ako ma, tak tomu nic nebude, ale tak uz ani to vajco nebude najpeknejsie..nejedz to. Nebud zgrlos, hod slepkam/do kosa...

luzzia
23. máj 2017

byt, ci nebyt.. no a teraz vazne - dokedy mozeme hlasovat? do piatka?

victory7897
23. máj 2017

Určite zjesť a zajtra založiť tému ,mam hnačku ako lion,aký toaletný použiť? Bože však ju vyhod do koša a urob si ďalšiu...na budúcu nedeľu bude fajnova podľa mňa..

lussy666
23. máj 2017

Inak nasla som od soboty uhorkovy salat v chladnicke, pekne je zabaleny v dozicke, dojdi si....k tej bagete bude perfektny

luzzia
23. máj 2017

@victory7897 nie, otazka bude zniet - vytriet? vysprchovat? 😂

moni244
23. máj 2017
selena2
23. máj 2017

Ja nezvyknem do ludi rýpať ale čo je už toto za diskusiu?😃😃😃.Ja mám tiež v chladničke kadečo ale riešiť to tu ci to mám zjesť alebo vyhodiť si ozaj netrúfam.

michaelkanr
23. máj 2017

Porozmyslaj este taky tyzden a potom je to uz jasna vec-ak na teba zmurkne, tak ju mas zjest😉

luzzia
23. máj 2017

@selena2 no ale toto su vazne veci, taka bagetka s vajcom - to nieje len tak..

selena2
23. máj 2017

@luzzia Preboha a čo s tou mojou šunkou v chladničke???Kto mi poradi?

victory7897
23. máj 2017

😂😂😂

terina25
23. máj 2017

Ale som sa pobavila. Super tema 👍👍👍

danusa64
23. máj 2017
mamutka
23. máj 2017

Keď sa to tak vezme, to čo predávajú na pumpach a pod.ma aké dátumy....a ešte možno pár krát prelepene 😒 ak ti je moc ľúto to vyhodiť, vysmar vajce a syr, daj si čerstvý. Ale ak už chytil pleseň, bude to de luxe 😀 a zober si do práce živočíšne uhlie

11031981
23. máj 2017

Clovek nevie,ci sa ma smiat,alebo plakat...tu je tolko adeptov na respondentov do relacie aj mudry schybi...

sissy27
23. máj 2017

@luci550 a teraz som už na mk videla fakt všetko...normálne ma udrbalo do štvrtej galaxie, že už ľudia riešia na nete čo zjesť a čo nie. Veď obzriem, ovoniam, zapnem mozog, zariadim sa. Blíži sa koniec mesiaca, neverím, že ťa niekto ešte tromfne v súťaži o najabsurdnejšiu otázku mesiaca máj a zároveň si horúcim kandidátom na jednobunkovca roka 2017 🙄 Ale aby si nepovedala, že sa neviem vyjadriť - smelo zjedz, prinajhoršom ti zrýchli krok. A nikdy nevieš, z čoho priberieš.

luzzia
23. máj 2017

toto bude najdiskutovanejsia tema na koniku.. no a teraz si predstavte, ze nejaky zaujemca o reklamnu kampan kontaktuje modry konik a chce to prebrat, ake su tu cielove skupiny a co sa tu najcastejsie prebera.. ako myslim, ze by bol dost prekvapeny 😅

jana_eyre
23. máj 2017

Daj do mrazaka a takto o rok si mozes dat...

ludka140281
23. máj 2017

ja by som už nejedla,,,bolo by mi luto vyhodit,ale niekomu pre prasiatka či sliepky ešte bude.... 🙂 ale otázkou si nás dost pobavila 🙂 dakujem za rozosmiatie 🙂

luzzia
23. máj 2017

a vobec - zamyslel sa niekto nadtym z druhej strany, ako sa citi ta bagetka, proste nechcena, cakajuca 3 dni? to by ranilo kazdu.. a aj to vajco! bez ohladu na pohlavie!

victory7897
23. máj 2017

@luzzia nie nie je pekne zabalena v potravinárskej folii..ma sa vynikajuco 🙂

marlenka222
23. máj 2017

Zjeeeedz. Spravis drzbu nemocnici svojim pobytom. Potom ti poradim aby pobyt bol drahsi,ogrcaj,o..... Vsetko co uvidis ;) nejedz,nepi tam nic. Daju ta na JIS. To bude este drahsi pobyt a popripade po prichode domov,cele opakuj podla potreby. Vela stastia ;) u nas 1 znamu co do nemo chodi ked sa jej zachce spolocnosti ludi,uz zobrali do blazinca.

taami
23. máj 2017

@sissy27
Ja neviem kde toto speje...ono to zase až take smiešne nie je...môže sa to ešte vygradovat??? Či Je to dobou, či výchovou, či mozgovou kapacitou...ale hádam veď toľko sprostých nemôže byt...