Môžem si vybrať, kam ísť na sono?

mamina321
1. okt 2013

Ahojte
potrebujem poradit, mam ist na sono, od lekara mam listok, len neviem ci ho musim absolvovat len vo svojom meste alebo mozem ist aj mimo? Zoberu ma v pohode? Neviete? Pripadne ak viete poradit kam okr. NR, TT, pripadne aj TN, mate skusenosti kde su najlepsi odbornici?

sisaha
1. okt 2013

@mamina321 mozes absolvovat kdekolvek..s vyberom ti neviem pomôcť..

janka2273
1. okt 2013

@mamina321 A čo potrebuješ vyšetriť? Podľa mňa,súkromník Ta zoberie hocikde,kľudne aj u nás v TN 🙂

mata128
1. okt 2013

@mamina321 len Trnavu prosim ta nie...ja chodim uz rok so zv.lymf.uzlinami a v Trnave mi povedali,ze s takymto nalezom sem ani nemusite chodit, no a synceka mam 17mesacneho po tazkej operacii srdiecka,takze sa samozrejme bal a plakal,ked sme s nim isli a lekar nam do spravy napisal NESPOLUPRACUJUCI DETSKY PACIENT...nech mi ten dement ukaze rocne dieta,ktore bude lezat a cucat

mamina321
autor
1. okt 2013

@janka2273 a kde v TN? Mas tam osobnu skusenost so sukromnikom?

mamina321
autor
1. okt 2013

@mata128 to vazne Trnavu nie? Som tam raz bola na navsteve v tej novej casti nemocnice, tak mi to bolo aj sympaticke, ale zase to nehovori aj o nejakej profesionalite vsak? hm, a myslite ze by sa dalo absolvovat aj u viacerych to vysetrenie? ked mam len jeden listok na vysetrenie, ten si vacsinou tam nechavaju. Ze nespolupracujuci pacient, tak to je fakt sila! Co ste potom robili? BOli ste inde na vysetreni? A uz je malinky ok?

mata128
1. okt 2013

@mamina321 listok si nechavaju,takze sa dostanes len raz...ja som si u pediatra vybavila druhy papier na sono a isla som do Pezinka...inak my sme v Trnave neboli na sone v nemocnici,oni vsetko posielaju do centra zobrazovacej diagnostiky na polikliniku,Starohajska ulica...

mamina321
autor
1. okt 2013

@mata128 a v nemocnici neni sono? ci tam chodia na sono len hospitalizovany pacienti v TT? cize keby sa chcem v TT objednavat tak na polikliniku, do nemocnice to nemam ani skusat? A Pezinok sa ti zda co sa tyka odbornosti, ludskosti fajn?