Môžem si dať antibiotiká na močové cesty počas menštruácie?

27. jan 2021

Môžem si dat antibiotiká na močové cesty počas menštruácie? Mam doma ešte jedny ATB na mocak pre istou ak má niečo chytí... Začala som cítiť pred 2dnami bolesti pri močení dala som si aj blokurimu a veľa urologického čaju no nepomohlo ale môžem si dat ATB keď mám menzes?

starshopping
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ildiko36
28. jan 2021

Áno možes dať Atb..
Ale daj si k tomu aj probiotika a pi ďalej urologicky čaj ale brusnicovy.Skore uzdravenie😊

autor
28. jan 2021

@ildiko36
Starshopping
Ďakujem 😉

stanulienkat
28. jan 2021

Atb by ti mal ordinovat lekar na zaklade kultivacie,nie zeny na Mk. Musis ich brat cielene a minimalne 5-7 dni.

ildiko36
28. jan 2021

@stanulienkat keď to mala pôvodne na tie močove cesty lebo ma stým problemy a pre pripad potreby lekar jej vypisal viac krabic.. môže to zobrat.Otazka bola na zaklade že ci si môže dať keď má ms.
A hadam keď už ich brala vie ze nesmie prerusiť liečbu a musi dobrat krabicu.

stanulienkat
28. jan 2021

@ildiko36 no mna bu uz nic neprekvapilo. Uz som tu citala ,ze si dala "zopar" tabletiek atb od kamosky a podobne.😄 Okrem toho v obdobi menzesu,ked su rozburene hormony,je lahsi vznik mykozy.

autor
28. jan 2021

@stanulienkat mam dlhodobé problémy s močovými cestami vždy mi na kultivaciu vyjde len jedna baktéria na ktorú som už brala cca 8 antibiotík a vyskúšala všeeetko možné tak mam v rezerve ešte jedno balenie pre prípad núdze a jasne ze viem keď mi začnú zase bolesti pálenie stipanie pri močení ATB nebudem čakať kým mi skončí MS a ešte kým mi vyjdu výsledky z kultivaciu a rozmonozia sa mi tam tie baktérie ešte viac...

ildiko36
28. jan 2021

@stanulienkat ano môže ale nemusí. Preto som písala že má brať preventivne k tomu aj probiotika😊

ildiko36
28. jan 2021

No nečakaj..ti poznaš svoje telo..je to nebezpečne lebo ti môže vyjsť na obličky.
Keď máš dlhodobo s tým problemy mala by si ísť aj k nefrologovi keď už urolog je bezradny a opakuje sa zápal.

autor
28. jan 2021

@ildiko36 ja som mala teraz pokoj neuveriteľných pre mna 5 týždňov ale zase som si dala väčšie množstvo mlieka a je to späť...

stanulienkat
28. jan 2021

Chodis k urologovi? Ak nie,tak sa vypytaj.

wewerica22
28. jan 2021

Áno môžete ale pochybujem ze z mlieka sa vám urobí Infekcia. Skôr by asi bolo dobre preliecit partnera.

autor
28. jan 2021

@wewerica22 bola mi zistená e coli baktéria ale on nemá žiadne príznaky myslíte že by mi to mohol vracať? S posvou už problémy nemám len s močovými cestami