Môžem sa dať tetovať, keď dojčím?

lenuska333
26. júl 2020

Ahoj mam otázočku môžem sa dať tetovat ked kojim chcem len malím na hrudi mena deti maly ma skoro 6 mesiacov citala som clanky niekde pisu ze to neovplivnuje materske mliecko inde pisu ze sa nemoze tak neviem je tu niektora ktora sa dala tetovat ked kojila

syslik81
26. júl 2020

spravny a profesionalny tater ta tetovat nebude kym dojcis ..a zodpovedny clovek-matka sa ani neda... nedava sa kvoly moznej infekcii .. myslim,ze tych par mesiacov sa da vydrzat a neryskovat pre obrazok

sissy27
26. júl 2020

@lenuska333 normálny tatér ťa nepotetuje keď priznáš dojčenie. Nejde vôbec o to či farba, resp. nejaké látky prechádzajú do mlieka alebo nie, ale:
1. Vždy je riziko nepríjemnej alergie
2. Vždy je riziko infekcie
3. Tvoja hladina hormónov môže ovplyvniť výsledok tetovania

m_o_n_c_a_k
26. júl 2020

Nemala by sa dat tetovať keď dojcis. Však to ešte chvíľku vydržíš nie?.

lenuska333
autor
26. júl 2020

@m_o_n_c_a_k jasné že vydržím😂 len som chcela vedieť či môžem ale určite dám na vás nebudem koli testovaniu riskovať Ďakujem za odpovede

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
26. júl 2020

@lenuska333 neviem ci si si niekedy videla, ale ti ludia co maju tetovania rozsiahlejsie tak maju zafarbene vnutorne organy farbou. Pozri si to online 🙂 Neviem ci je to len pecen alebo aj nieco ine. Ako sa farba uvolnuje tak ostava vo vnutri. Pocas kojenia by bolo lepsie tetovanie odlozit. Farba sa urcite uvolnuje do tela - a asi najviac to bude v momente ked si ho nechavas robit.