Môžem použiť sudokrém na zapareniny pod prsiami?

danusskaaa
16. jan 2012

Maminy, kedze sa mi pocas tehotenstva zvacsili prsia az o 2-3cisla prisiel aj problem. Po vcerajsom celodennom pobyte v posteli, kde som nemala podprsenku sa mi pod prsiami spravili male zapareninky. Kupila som SUDOKREM pre malu, mozem ho pouzit aj ja na nieco taketo? ci mate nejaky iny napad?

sisaha
16. jan 2012

@danusskaaa ja si myslim, ze kludne mozes.., alebo bepanthen na zapareniny

ducci
23. feb 2012

kludne pouzi bepanthen - ten sa pouziva aj na zapareniny, ale aj na prsia, ked su problemy pri kojeni 🙂.. nam super funguje

seminkads
10. mar 2012

@danusskaaa kludne mozes, my sme ho davali v praci pacientkam a pomohol 🙂

lencika
5. okt 2012

odporucam bepanthem ja som ho pouzivala presne na to,ked som kojila mala som s tym problemy a pomohlo 🙂

milota164
22. máj 2014

ja som pouzivala Bepanthen a pomahal mi

map0007
22. máj 2014

@danusskaaa ahojky ja som používala detsky púder Aviril,používam ho stále aj keď sa oholim v podpazuši v oblasti bikin aj na nohy,natrieť tak aby bolo až biele🙂

katren
22. máj 2014

@map0007 😀 ale autorka sa to pytala pred 2-ma rokmi 😀 😀 😀 snad ten problem aj vyriesila 😉
@milota164

map0007
22. máj 2014

@katren to nevadí🙂 možno ta rada pomôže inej žene,ktora to bude čítať. 🙂

patriciaa32
22. máj 2014

sudokrem pomoze isto,vlastná skusenost

ivana_medaprex
27. máj 2014

Na toto su uzasne prirodne vitaminy na plet Monoderma E5, ktore obsahuju iba cisty vitamin a na prirodnej baze ukludnuju podrazdenu pokozku. Najlepsie je, ze je vhodny aj pre deti na detsku vyrazku a ine cervene problemy koze.

pe
17. jún 2014

nam sa na zapareniny osvedcil Bepanthen, aj detom, aj nam dospelym ked sa pritrafia 🙂 ja uz domov kupujem rovno to vacsie balenie, je to vyhodnejsie a aspon sa tak skoro neminie, ved teraz v lete sa furt daco zapari, no nie 🙂

naturonline
17. jún 2014

ale krém na intímne partie - je určený pre oblasti pokožky so sklonom ku vzniku rán a sparenín. S najcennejších prírodných aktívnych zložiek, ako je extrakt z nechtíku a harmančeka, jojobový olej, alantoín a med. Chráni pokožku, znižuje citlivosť a zápalovosť pokožky.

blue99
17. jún 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
maykaaa1122
25. apr 2016

ahoj, skus bepanthen,,extra masticku..ja ho pouzivam pre akychkolvek zapareninach..

lilu7
24. apr 2017

Na bradavky bepanthen care, ja som ho pouzivala ked som ich mala vysusene a popraskane pocas dojcenia.