Môžem použiť Framykoin masť na herpes?

nika312
25. nov 2016

Dobry den,
Chceli by som vediet ci mozem pouzit na herpes mast framikoin?
Niekde som vitals ze to pomaha ale ja som to nikdy me skusim a
Vdaka

janinah
25. nov 2016

herpes treba sušiť, framykoin je atb a to na herpes neúčinkuje,ak nejakú mastičku,tak protivirusovu na to určenú napr. herpesin,zovirax

michaelaz1992
26. nov 2016

Herpesin a kopec dalsich mastičiek mne vobec nezaberali. A to mne sa vracia kazdy druhy mesiac 😔 posledný krát som dala na radu a potrela Sudocream-om

bosoriak
26. nov 2016

@nika312 Mne najviac pomaha potriet Tea tree oil cistym. Skusala som vsetko od alkoholu, zubnej pasty, herpesinov a zoviraxov az po zazracne vajicko z Oriflame. Nepomohlo nic. Ten tea tree je zatial najucinnejsi, do 3-4 dni mam po herpese, s ostatnymi som to mala pokojne aj tyzden. A framykoin nezaberie vobec, to je antibiotikum, ako janinah povedala.

gdalka
26. nov 2016

Ja som mala nedavno, dala som sudocrem a do 3 dni bol fuc takze u mna uz len takto 😉

map0007
26. nov 2016

Ahojky mojmu manželovi poradil teda predpisal,raz zubar,že na herpes fungicidin.Lebo sa mu robili kutiky a zubar mu nemohol nic robit pokial ich mal.Ked prišiel domov s touto mastičkou a mastil sa tak som sa smiala ze to je masť na pipinu😉 a on si maže herpes😉pomahala

map0007
26. nov 2016

A doplnit vitamin B komplex,ten pomaha tiez,rychlejsie sa zahoji a nebude sa casto opakovat,herpes

fra
26. nov 2016

mne pomaha propolis, potriem ked ešte len citim že bude herpes a on sa potom niekedy ani nevyhodí...

ibrunova
26. nov 2016

Cannadent vodička.

lucinka511
26. nov 2016

@nika312 mozes ale ci ti zabrie takt o asi nie ak nic nemas je lepsia zinkova mast na herpes a v lekarni sa da kupit zovirax,ten je na herpesy...Framyoin ako aka mast nema nic spolocne s virusmi,,cize ti nepomoze ale ani neuskodi.

nika312
autor
27. nov 2016

Dakujem Krase, pomohol mi tea tree oil,
Vytvorila sa mi natom taka chrastička a ta sa mi odlupovala tak som si to odlupila cele a teraz to pekné. Ale stale si to este natieram

patka24
27. nov 2016

Este by som doplnila tu k diskusii, ze framykoin nielenze nepomoze, ale mne z toho herpes iba rozmokval a viac bolel, kedze je to mast a herpes treba susit, mne celkom zabera domaca silna palenka, ale len ked ho podchytim uplne na zaciatku, samozrejme potierat, nie pit 😀 ale aj to mozete vyskusat 😀

leginca
24. jan 2017

Dievčatá, ja mávam herpes veľmi často keďže mám autoimunitné ochorenie Crohnovu chorobu, na ktorú beriem lieky na oslabenie imunity. Mne nezabrali žiadne maste, ani Zovirax, Herpesin, Fungicidin. Jediné čo mi zabralo je vitamín B12 v ampulkách - je to ampulka na inekciu - ja si to zlomím a tou vodou si to potieram - je to však len na lekársky predpis. Samozrejme, že beriem aj B-komplex.