Môžem podpísať reverz?

17. jún 2023

prosím vás poraďte..vo štvrtok 15.6 ma prijali do nemocnice stym že som mala bolesti ale porodila som až 16.6 o 15:30 na stránke nemocnice je písané že žena tu pobudne len 3 dni.. a teraz som sa zrazu pýtala a sestrička mi povedala že mi to vychádza až na utorok lebo že po tých 74 h sa robí nejaké vyšetrenie z päty na nejaké choroby ..ale ja mám maličku dcérku doma 1,6r🥺prosím vás tie čo ma chápete pochopte strašne mi chýba veľmi sme na seba naviazané..môžem v pondelok podpísať reverz a že by som v utorok išla domov?

viestta
17. jún 2023

Reverz mozes podpisat hocikedy. Na screening z paty mozte ist aj k vasej pediatricke, treba sa dohodnut

mircalla
17. jún 2023

Ja by som sla domov, az ked mi to odporucia, ale mozes

beata_k
17. jún 2023

V utorok pojdes domov tak, ci tak.

netti87
17. jún 2023

Ahoj ja som pred 2 tyz.rodila, na 5 den ma pustili domov,ale tiez som chcela ist skorej,ale ma nepustili, leboze kazdy den robia na babatka neake vysetrenie.
Ale treba sa informovat, drzim ti palce ❤️

terry658
17. jún 2023

Môžeš podpísať reverz hocikedy. Všetky vyšetrenia vedia spraviť ambulatne. Odber z pätičky vie spraviť aj pediater, stačí si od nich vypýtať papierik alebo zavolať si do Bystrice a oni ho pošlú poštou.

autor
17. jún 2023

ďakujem krasne všetkým za odpovede vážim si to🥺

vamajka
17. jún 2023

Do utorka uz vydrz, ono nie je sranda ist s tak malym babom hned k pediatricke medzi chore deti

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanaxxx
17. jún 2023

@vamajka k pediatricke do poradne sa ma aj tak hlasit hned ako pride z nemocnice, tak to ma jedno. A co ja poznam pediatrov, tak maju vyclenene hodiny na chore deti a v inych hodinach zas robia poradnu, takze by sa s chorymi detmi nemala stretnut.

vamajka
17. jún 2023

@hanaxxx to je pravda no i tak by som nemala odvahu podpisat reverz, aby sa nieco nezanedbalo

euka210
17. jún 2023

chapem, ze doma mas malicke, ale kludne ostan do utorka...teraz mas najviac casu sa venovat babatku...ver mi, ze doma pri 2 malych uz taky klud nebudes mat minimalne rok...a to moji mali 2r rozdiel...

jaskolka
18. jún 2023

Reverz môžeš podpísať a odísť hoci aj hneď. Ale úprimne nechápem tvoje uvažovanie.
To je fakt taky rozdiel,či pôjdeš v pondelok, či v utorok? Predpokladám, že dcéra pravdaže nie je doma sama, a je onú postarané, tak hádam vydrží už do utorka. Aj ty bez nej.
A tetaz si predstav ze by dostal novorodenec zltacku. To sa môže prejaviť až na ten tretí deň. Co potom urobíš? Aj vtedy by si podpisovala reverz?

mogaa
18. jún 2023

Tak jedna vec je podpísať reverz a druhá ísť potom s dieťatkom zase k lekárovi medzi choré deti....v tej pôrodnici sú detičky zdravé, tam ti dieťa nič nenachytá...doma ak ti to vyšetrenie aj pediater urobí, pôjdeš s ním medzi choré deti kde ti môže chytiť čokolvek....ak ťa lekár aj objedná na určitú hodinu, čakáreň je plná bacilov detí ktoré tam len pred malou chvílou boli....a veľmi teda pochybujem že sa tam nestretneš s chorým zasopleným kašlajúcim dieťaťom

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz