Môžem mať otravu krvi?

8. júl 2024

Ahojte! Takáto čiara sa mi spravila na ruke. Kde vidíte na pravej strane tu bodku to je znamienko. Hore vyššie mám štipanec. Komár ma poštipol alebo čo. Osa alebo včela nemyslím si to by som cítil. Mám na nohe drobné rany, škrabance. Toto keď prejdem rukou tu čiaru tak ma bolí. Možno som sa poškriabal niečím. Ale strašne som v panike teraz, že ste písali niektoré, že to môže byť sepsa. Sepsa z čoho? Z poštipnutia? Teraz som dobral atb na zápal.
Mám ísť na pohotovosť?
Alebo čo mám robiť? Nechcem umrieť 😢😢😢
Mám strašný strach 😢😢😢

kacena4
8. júl 2024

prestan zakladat rovnake temy, ber atb a cakaj týždeň zo škrabanca neumres

autor
8. júl 2024
zuzanita1609
8. júl 2024

Proste si sa škrabol niekde a ani si si to neuvedomil. Ak si nebol v zahraničí tak kľud.

autor
8. júl 2024

@kacena4 neberiem už atb a atb som bral na niečo ine

veronicka1901
8. júl 2024

Veď to je len poškriabané. Otrava krvi je taká až do čierna farba.

autor
8. júl 2024

@zuzanita1609 bol som v susedných krajín len. Ale v predošlých diskusiách písala jedna, že ju postipalo niečo a ze mohla dostať otravu krvi. Ako otravu krvi zo stipanca?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
8. júl 2024

Co by si robil keby si sa nakazil hep B alebo hiv?? Klid toto je nič len škrabanec

autor
8. júl 2024

O tomto rozprávam. Ona mala to isté

autor
8. júl 2024

@taynee akú celú nohu to mám ruku

anavixy
8. júl 2024

Na tejto fotke to vyzera ako skrabanec. Ved to snad musis vediet ci je to povrchovy skrabanec co aj citis rukou alebo len podkozna ciara 🙉🙉 ano, otrava krvi sa moze prejavovat ciarou pozdlz toho ako ide zila, ale tu nie je CITIT hmatom.
A uz to ze tadial ani nejde zila ani nehovorim… ty si jeden z tych tunajsich cudnych chlapikov co na vsetko umieraju, ze?

autor
8. júl 2024

@stellarstar bojím sa veľmi podľa tých odpovedí čo som videl. Nechcem aby bolo neskoro

janai1
8. júl 2024

Už je neskoro ... 🙄

autor
8. júl 2024

@anavixy keď prejdem rukou cez tú čiaru tak ma to bolí

autor
8. júl 2024

@anavixy ako myslíš ze není cítiť hmatom

anavixy
8. júl 2024

Stipe ako skrabanec? Ale tak hlavne musis vediet ci citis pod prstami ten skrabanec, ved ked je to uskrabnute tak mas porusenu kozu, musis to jednoznacne vediet rozoznat

zuzanita1609
8. júl 2024

Prestaň čítať stránky,,čo kto vypotií" a sám si diagnostikovať chorobu. Zajtra choď na kožné a ty si teraz daj čaj a kukni futbal 😉.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
8. júl 2024

Mozno dalsi co kupal maciatko 🥲

autor
8. júl 2024

@anavixy práveže necítim. Vidím také čiary tam v strede

zuzanita1609
8. júl 2024

A schválne som napísala čaj, pretože pivo ti paranoju prehĺbi 😁

aeruginosa
8. júl 2024

No jasne, chod so skrabancom na pohotovost, ze ta posielaju mamicky z Modreho konika, vraj podla nich ide o sepsu… ach jaj. 🙈

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanita1609
8. júl 2024

@aeruginosa to ani nepíš 🤭

autor
8. júl 2024

Tu vidím v strede čiaru

nikaeli
8. júl 2024

Toto snáď nemôže byť pravda 🤦🏻‍♀️ prosím ťa len s tým nechoď na urgent ako včera tá matka s neviditeľným škrabancom od mačiatka. Potom tam pacienti ako môj manžel so zlomenou kľúčnou kosťou a doudieraným celým telom sedia v bolestiach tri hodiny 😥

autor
8. júl 2024

@mia16081996 ja som mal nie raz škrabanec ale toto je čiara a bojím sa sepsy

zuzanita1609
8. júl 2024

V tomto prípade nejdem ani robiť srandu,že ti do rána odpadne ruka 🤭🤣

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. júl 2024

@nikaeli ako sa mam ukludnit že to není sepsa keď to píšu ľudia svoje skúsenosti.