Môžem mať akrylové nechty počas operácie?

natalia2609
2. feb 2012

Ahojte, chcela som sa spytat. idem na lsk, a mam akrylov nechty, musim si ich dat dolu, alebo ich mozem mat? dakujem 😉

lucka1987
2. feb 2012

ak mas na mysli Operaciu nie speraciu / tak nie.. kukni aj otazku https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/mozem-mat-pri-mensom-zakroku-akrylove-nechty/

lilienlilly
2. feb 2012

Mozes ale jeden si musis dat dole. Inak ostatne mat mozes.

monika15
2. feb 2012

u ans dole dole dole... cez nechty pozeraju kyslik v tele ci co , mne to tak vysvetlili... ked som sla na cisara... ze ani lak nic ani dokonca priesvitny lak 🙂

stastnunka
2. feb 2012

ja som mala na kyretáži gélové a nemala som s tým žiaden problém, len sa im zle dával na prst prístroj na meranie kyslíka 😀 ale radšej si to zisti, či nemocnica do ktorej ideš ako je to tam. 🙂

lady511
3. feb 2012

ahoj aj ja som si chcela dat a dobre že som si nedala lebo som mala neplánovany cisársky...vraj by sa to nemalo

latvia
3. feb 2012

mozes, len by nemali byt tmavo nalakovane. ale vynajdu sa ak nebude pristroj snimat saturaciu z prsta, neboj

palculienka123
3. feb 2012

no ja som nemohla mať ani na vlastných nechtoch lak 😖

salma22
3. feb 2012

ja som nemohla mat nic ani nechty.... ale jeden prsten som dat dole nemohla skrz toho ze palec som mala opuchnuty tak mi ruku zakryli
to by ti mali povedat na predoperacnom vysetreni co vsetko mat mozes alebo nie

lolitka25
3. feb 2012

ja som bola operovana v Nemecku - laparoskopia a podobne a kludne som mohla mat...

danusskaaa
3. feb 2012

napodobne, tiez som nemohla mat ani francuzsku manikuru /s bielimi koncekmi a priesvitnym lakom navrchu-cize nechet bolo dobre vidno/ .Skumaju farbu pod nechtami ked ta uspavaju, ked robia zakrok a proste stale, lebo vraj pod nechtami hned rozpoznaju ci sa nieco deje, lebo sa tam rychlo meni farba. Dokonca aj teraz ked chcem ku porodu EPIduralku tak je podmienkou nenalakovane nechty na nohach i rukach.

jomini
3. feb 2012

ja som bola niekolko raz operovana v sr a mala som gelove nechty s priehladnym lozkom, iba farebne koncek, nebol s tym problem. Ked sa pytali na nalakovane nechty, skonstatovali, ze je to ok ..no a mozu to sledovat aj na nechtoch na nohach. 🙂