Môžem ísť do solárka, keď kojím?

pupulka18
19. mar 2014

Ahojte baby mozem ist do solarka ked kojim?

nice202
19. mar 2014

@pupulka18 ja som chodila

pupulka18
autor
19. mar 2014

Tak pojdem aj ja chytit trocha farby🙂 dakujem

milota164
19. mar 2014

asi ano, ved sa skus opytat v solarku alebo gynekologa

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nice202
19. mar 2014

@edita56 ona koji, nie je tehotna....

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
map0007
19. mar 2014

Ja som tiež kojila a chodila som do solarka,akurát že po menej minut aby som to neprehnala🙂

biancarv
19. mar 2014

Aj ja som chodila do solarka v období dojčenia 🙂

katren
19. mar 2014

@edita56 moja.....ani nevies aky "pucung" budes za chvilu dostavat za tie linky......
ja som to tiez istu dobu robila a po par "milych" IP som sa na to vyprdla.....ostala som verna len svojej sukromke a sem-tam citam aj nieco mimo....

josenka
19. mar 2014

@katren Ja si to pamätám a úprimne ti poviem, že mi to chýba.

billam
19. mar 2014

@pupulka18 babo si pýta kakao? 🙂

maca_p
19. mar 2014

@katren a co sa stalo? to sa uz nemozu pridavat linky? ci to niekomu vadi?
ved ta, ktora si pred polozenim otazky nevie poradti zadanim 2-3 slov do vyhladavaca evidentne protrebuje pomoc skuseniejsej kolegynky
@edita56 😀 😀

jabadaba
20. mar 2014

solarium nie je zdrave... 😝

ivett1
20. mar 2014

@katren no je to škoda...chýba mi to😉

katren
20. mar 2014

@josenka
@maca_p nie je to zakázané, ale zmenili pravidla otvarania diskusii. predtym bolo zakazane vytvarat rovnake diskusie a malo sa diskutovat v tych existujucich, malo to vyznam a mala som podporu adminov...teraz sa moze zakladat akekolvek mnozstvo diskusii o comkolvek..ved aj preto tu denne pribudnu min.3 nove diskusie "myslite,ze som tehotna" a nic sa neblokuje...
a teda citat tue "mile" IP a čítať diskusiu o sebe /ano,mala som vlastnu diskusiu/ aka som primitivna a linkami vsetkych obtazujem, co si o sebe myslim, aka som najmudrejsia atd.... a dokonca jedna na mna chcela podať trestné oznámenie za obmedzovanie slobody. ...
takze chodim sem len do nasej skupinky kuk cez mobil co je nove a inak sa nezapajam a nediskutujem..
@ivett1

ivett1
20. mar 2014

@katren už som chcela označiť, že "páči sa mi to"...ale ...nie, "nepáči sa mi to" ...

maca_p
20. mar 2014

@katren kasli na to a linkuj, ukaz zenam, ze sa da pouzit aj mozog alebo vyhladavac MK a ked nie ten, tak ujo gugl 😀 😎 . tiez som zaraegistrovala väcsi pocet chobotin od chobotiek. pre mna bizardna napr. tato: 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/2-trimester/som-v-22-tyzdni-a-zjedla-som-gulicku-z-piercingu/ 😉

ivett1
20. mar 2014

@maca_p 😀😀😀 až mi slzy vyhŕkli ...jááááj.....pomóóóc