Môžem byť tehu?

ivonetta
13. mar 2019

Ahojte baby prosim poradte..uz 5 den mi meska mrcha..cyklus mavam aj 33 dni alebo 36 dni ako kedy..vacsinou som mala 6 dni..minuly mesiac sme s mm mali styk bez ochrany pocas MS - asi na 4 den ked uz som mala slabsie krvacanie..minuly tyzden ma nejako zacali pobolievat prsia..tak som spravila test este predtym ako meskala mrcha, teda 2- oba negativne..vcera a aj dnes som robila zase a vysledok je
rovnaky..myslite ze mozem byt aj tak tehu..j

lucka12399
13. mar 2019

@ivonetta urob si test teraz nie pred meskanim .. a menzes ti moze meskat kvoli hocicomu.. pockaj a mozno este pride

ivonetta
autor
13. mar 2019

@lucka12399
Vedd som si robila aj vcera aj dnes a bol negativny, ja viem ze pred meskanim som robila asi zbytocne ale uz dlho ma neboleli prsia a momentalne uz babo neplanujeme..tak som stoho taka

lucka12399
13. mar 2019

@ivonetta nestresuj, urob test aj neskor a ked bude negativny tehotna nebudes 🙂 myslim ze meskanie ma iny dovod ..

janci05
13. mar 2019

Ja mávam pravidelnú mrchu, ale pár krát mi meškala skoro týždeň. Robila som test a bol negatívny. Je pravda, že vtedy som bola aj po chorobe a inokedy bolo zase stresové obdobie, tak aj to môže mať na to vplyv. Skús ešte počkať a sprav znova test. Prsia mňa niekedy neskutočne bolia a nebolo to tehotenstvo.

prabinka
14. mar 2019

@ivonetta a k doktorovi neplánuješ ísť??

ivonetta
autor
14. mar 2019

@prabinka ano ano idem zajtra snad ma zoberie ..dnes som robila dalsi test a negativny..tak neviem..nikdy mi takto dlho nemeskala ale tak zajtra uvidime ze co povie Dr.

ivonetta
autor
14. mar 2019

@janci05 tak snad budem nato rovnako 🙂 a dakujem