Môže to byť uštipnutím od ploštice?

sofiaa17
4. feb 2022

Ahojte v noci som sa zobudila že idem na wc a toto som uvidela na krku. Myslíte že je to od plostice? Bývam v byte. Predtým som si ale dala krém na krk tak mohla by to byť aj nejaká alergia od neho ale vyzera to skôr ako štípance čo poviete?

patus_2
4. feb 2022

@sofiaa17 toto na plosticu nevyzerá. Plostica zvykne stipat viac stípancov zaradom aj 10-20 môžu byť. Toto môže byť aj reakcia na krém, alebo stipnutie nejakým iným hmyzom. Už je trošku teplejšie, tak začínajú už vyliezať 😊

sashka22
4. feb 2022

@sofiaa17 takéto mávam od mravca.

sofiaa17
autor
4. feb 2022

@patus_2 Našla som si ďalšie 3 štípance určite to bude ploštica:(((( mali sme s nimi problém pred rokom alebo dvoma dokonca sme koli tomu kúpil nové postele och:(, pred mesiacom sme robili veľké upratovanie, kúpili sme taký prístroj a naparili sme postele matrace všetko, v posteli sme nič nenašli len sem tam na rošte nejaká biela bodka ktorá nejde dole poďľa mna vajíčko:(((

andrejka1974
4. feb 2022

@sofiaa17 nie vždy para pomôže treba zavolať špeciálnu firmu u nás mi naliezli do detskej postieľky a boli len tam postieľku sme dali preč a bol kľud mali sme ich aj za obrazom proste sú prefíkane nám ich likvidovali 2 x aj chemicky

patus_2
4. feb 2022

@sofiaa17 ak máš bielu plachtu a biele obliečky, tak ploštice na nich zanechávajú cerveno-hnede bodky. Daku sa vygooglit ako to vyzerá