Môže to byť pásový opar?

10. feb 2021

Môže to byt pásový opar ? Suché červene ale nesvrbi.

79viktoria79
10. feb 2021

pásový opar svrby,a ma vysyp

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. feb 2021

https://www.vylecit.cz/1200/pasovy-opar-priznak...
môže, v prvej fáze ochorenia tak vyzerá, až v druhej, tretej sa tvoria pupienky. V článku vyššie máš písané príznaky tvorby ako malátnosť, únava, bolestivosť miesta, svrbenie ako aj príp. liečbu...každopádne treba ísť ku kožnej: zdiagnostikuje, nasadí terapiu

autor
10. feb 2021

@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no mám doma novorodenca takze musím každopádne

nelca84
10. feb 2021

Na akom mieste to mas? Vyzera to ako pod pazuchou

autor
10. feb 2021

@nelca84 áno je to pod pazuchou

nelca84
10. feb 2021

To je velmi nezvycajne miesto pre pasovy opar, nemas to len podrazdene po holeni alebo od potu? Ani tvar tomu nezodpoveda.

karpina
10. feb 2021

@nelca84 prečo myslíš, je to nezvyčajné miesto?

nelca84
10. feb 2021

@karpina Lebo pasovy opar sa povacsine vyskytuje na chrbate alebo na hrudi/bruchu? Ak by ho mala pod pazuchou, tak je to nezvycajne, ci?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. feb 2021

@nelca84 nemyslím si, že sa nemôže vyhodiť aj v podpazuší, výnimka potvrdzuje pravidlo...tu je pásový opar dokonca na oku
https://www.google.com/search?q=pásový+opar&rlz...

nelca84
10. feb 2021

Vsak hovorim, ze nezvycajne, nie nemozne...

karpina
10. feb 2021

@nelca84 Práveže sa môže vyskytnúť hocikde, ale najčastejšie na trupe. Aj podpazušie je trup. Skôr ma zaujal tvoj príspevok, preto, lebo vela ludí si myslí, že pásový opar sa vyskytuje len na páse 🙂 Pásový sa nazýva, lebo sa vyskytuje v pruhoch, pásoch, obvykle len na jednej strane tela. Ved aspoň sme to prebrali 😉

nelca84
10. feb 2021

@karpina tak to ma teda nenapadlo, ze na pase 🤣🤣 ja viem preco je pasovy, syn ho mal vlani, tak som sa tomu troska venovala, ale vdaka za poucenie, skus to smerovat tam, kde sa pytaju

evicka530
10. feb 2021

Pasovy opar este pred vysypom neskutocne boli. To sa nedá pomylit 😃

karpina
10. feb 2021

@nelca84 Vôbec som ťa nechcela poučovať, len som tým chcela ujasniť, prečo som ti položila otázku, kedže tvoj príspevok vyznel tak, ako vyznel. Nemusíš hned reagovať podráždene...